وزارت دادگستری و قوه قضاییه در راستای هم‌افزایی و تعامل با دولت است

13:52 - 03 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۷۱۵۱۱
مدیرکل حوزه وزارتی وزارت دادگستری در حاشیه بازدید از نمایشگاه رویداد هم افزایی مدیریت ایران گفت: وزارت دادگستری و قوه قضاییه در راستای هم افزایی و تعامل با دولت است.

خبرگزاری میزان _ مهران مهدی پور مدیرکل حوزه وزارتی وزارت دادگستری در بازدید از غرفه خبرگزاری میزان در حاشیه نمایشگاه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران بیان کرد: این نمایشگاه ایده خوبی است و می‌تواند موجبات تعامل دستگاه‌های دولتی با موسسات مردمی را فراهم آورد تا از ظرفیت‌های آنان استفاده کند.

مدیر کل حوزه وزارتی وزارت دادگستری با اشاره به ارتباط دولت و مردم در دولت سیزدهم گفت: مردمی بودن از شعارهای آیت‌الله رئیسی است. برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها نشان از عزم دولت برای استفاده از ظرفیت مردم دارد.

وی با بیان اینکه ایجاد نمایشگاه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران را به فال نیک می‌گیریم افزود: هر جا دولت‌ از ظرفیت و نهادهای مردمی بهره بردند موفق‌تر بوده است.

مهدی پور ضمن اشاره به اینکه وزارت دادگستری و قوه قضاییه در راستای هم افزایی با دولت است با اشاره به تعامل بین دولت و قوه قضاییه گفت: در تدوین لوایح و بازنگری و اصلاح قوانین از ظرفیت شرکت‌ها و موسسات حاضر در نمایشگاه می‌توانیم استفاده کنیم.

نمایشگاه رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران در راستای تحقق مفاهیم حکمرانی مردمی و توجه به اهداف مردمی‌سازی دولت از سوی نهاد و شبکه دستیاران مردمی ریاست جمهوری در روزهای ۲ و ۳ و ۴ مردادماه از ساعت ۹ تا ۱۸ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *