اعلام آرای جدید کمیته وضعیت و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸:۱۶
کد خبر: ۴۳۲۹۱۸۹
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
کمیته وضعیت و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه صادر کرد.

خبرگزاری میزان - بر اساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت سامان مهرابی زاده از باشگاه علم و ادب تبریز، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان قرار رد صادر کرد.

در پرونده شکایت مهدی خرمی از حسین مالکی، مالکی به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 200 میلون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 27 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق مهدی خرمی محکوم گردید.

در پی شکایت محمود فکری از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 7 میلیارد و 640 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 166 میلیون و 522 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مبلغ 610 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

با توجه به شکایت ولی الله حاتمی از باشگاه ماشین سازی تبریز، این باشگاه به مبلغ 280 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 5 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت علی خماند از فرشاد اسدی، اسدی به پرداخت مبلغ 656 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 14 میلیون و 300 هزار و 800 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید. همچنین کمیته وضعیت دعوی خواهان نسبت به مابه التفاوت مبلغ خواسته به میزان 214 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت باشگاه قشقایی شیراز از مهدی لیموچی و باشگاه فولاد خوزستان مبنی بر فسخ غیرموجه، مطالبه غرامت و اعمال محرومیت کمیته وضعیت با استناد به مقرار ت حاکم بر موضوع مهدی لیموچی را به محرومیت چهارماهه از شرکت در بازیهای رسمی (اعم از باشگاهی و ملی) محکوم کرد. همچنین لیموچی و باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت مبلغ 2 میلیارد ریال بابت غرامت و پرداخت مبلغ 43 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان به صورت تضامنی محکوم گردیدند. کمیته وضعیت در خصوص خواسته باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی شیراز نسبت به مازاد خواسته خود در خصوص باشگاه فولاد خوزستان به مبلغ 20 میلیارد ریال مردود اعلام کرد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

همچنین با اعلام کمیته انضباطی دیدار تیم های شهرداری بندرعباس و شهرداری ماهشهر برگزار و از سوی ایمان حسنی، مربی تیم شهرداری ماهشهر تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه( داور) رخ داد. وی به سه جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت  میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

تیم شهرداری ماهشهر به دلیل داشتن بازیکن اخطاری باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم های پاس همدان و مس نوین کرمان برگزار شد که اسماعیل ذوالفیات، مربی تیم مس نوین کرمان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه( داور) به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. وی باید 100 میلیون ریال جرمیه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

تیم مس نوین کرمان نیز به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری، 50 میلیون ریال جریمه نقدی باید پرداخت کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha