رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

واکنش مدیرعامل سپاهان به اظهارات مجریان رسانه ملی درباره نویدکیا

13:59 - 29 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۹۲۱۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: جامعه فوتبال ما باید قدردان مُحرم‌هایی باشد که نماد اخلاقی و رفتار انسانی و توانمندی فنی هستند

خبرگزاری میزان - محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در گفت‌وگو با رسانه این باشگاه در خصوص جدایی محرم نویدکیا سرمربی پیشین تیم فوتبال این باشگاه نکات حائز اهمیتی را یادآور شد.

ساکت با اشاره اظهارات عجیب یکی از مجریان رسانه ملی در خصوص سرمربی پیشین این باشگاه گفت: این روز‌ها مباحث مربوط به ارزیابی تیم‌ها و مربیان فوتبال به‌عنوان یکی از سوژه‌های پر طرفدار رسانه‌های ورزشی است و همیشه در فاصله دو لیگ شاهد حضور کارشناسان در رسانه‌ها هستیم، باید توجه داشت که این امر وظیفه ذاتی رسانه‌ها است و ما نیز به آن احترام می‌گذاریم. اما باید به اسطوره‌های فوتبال ایران مانند نویدکیا‌ها نیز احترام بگذاریم و شان آنان حفظ شود.

وی ضمن قدردانی از عملکرد محرم نویدکیا در طول دوران بازی و سرمربیگری در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، تصریح کرد: بر خود وظیفه می‌دانم به جهت اینکه محرم نویدکیا سال‌ها به‌عنوان بازیکن و کاپیتان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان فعالیت داشتند و در حدود دو سال به دعوت باشگاه به‌عنوان سرمربی با باشگاه سپاهان همکاری داشتند نکاتی را یادآوری کنم.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: دعوت نویدکیا به‌عنوان سرمربی و انتصابش به این سمت بر اساس برنامه بلند مدتی بود که باشگاه سپاهان برای آینده‌سازی حوزه مربیگری خود برنامه‌ریزی کرده بود که بتواند از خانواده سپاهان یک فرد توانا و ستاره خود را تبدیل به یک مربی توانمند کند.

ساکت افزود: روزی او به‌عنوان یک بازیکن وفادار بود و تلاش می‌شد در حوزه مربیگری چنین مسیری را طی کنند.

وی افزود: واقعیت این است که ایشان پرده‌های جدیدی از رفتار انسانی و اخلاقی و البته فنی را در فوتبال جاری و ساری کرد که این‌ها قابل ‌تقدیر و تحسین است، هرچند در شرایطی سخت و در موقعیتی خاص از مجموعه و ادامه همکاری با باشگاه به دلایل مشکلات شخصی و نگرانی از عدم امکان کمک به تیم فوتبال و دغدغه هواداران عذرخواهی کرد و شرایطی سختی برای باشگاه سپاهان پیش آمد ولی این واقعیت را باید گفت که وی در دو سال گذشته از بسیاری از مسائل و امکانات و شرایطی که می‌توانست در اختیار مربی باشد گذشت تا بتواند تیم بهتری داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: به همین دلیل جامعه ورزش ما باید قدردان کسانی باشد که نماد اخلاقی و رفتار انسانی هستند و هم‌اندیشه‌های خوب و فنی دارند و در هیاهوهای کثیف بازارهای نقل و انتقالات و دلالیسم حضور ندارند و او یکی از آن چهره‌ها بود که من به آن شهادت می‌دهم و روی آن تاکید دارم.

ساکت ادامه داد: اعتقاد من این است که ما باید نسبت به همه آنهایی که نمادی از جوانمردی و شرافت‌های انسانی هستند احترام ویژه قائل باشیم و آن را پاس بداریم، ما هم در باشگاه سپاهان این را وظیفه خود می‌دانیم و وی کماکان به‌عنوان ستاره پرفروغ برای سپاهان به عنوان یک سپاهانی وفادار در کنار تیم و خانه خود خواهد بود.

وی گفت: این روزها دغدغه‌هایی از طریق هواداران مطرح می‌شود که البته رسانه‌ها نیز بسیار پیگیری می‌کنند، واقعیت این است پس از پایان لیگ نویدکیا به دلیل مشکلات شخصی ادامه همکاری خود با سپاهان را به نفع تیم ندانست و حتی وی این دغدغه را داشت که تصمیماتی بگیرد که به نفع سپاهان نباشد.

ساکت در پایان تصریح کرد: پس از جدایی نویدکیا از سپاهان کار شبانه‌روزی در سپاهان بعضاً تا پاسی از شب و ساعاتی از بامداد ادامه دارد. طیب‌نیا مدیرعامل محترم شرکت فولاد مبارکه با همه وجود از باشگاه حمایت کردند و به ثبات ساختار مدیریتی و هیات مدیره باشگاه تاکید داشتند، هیات مدیره باشگاه نیز با حضور یوسف‌زاده، لطفی و پزشک، شبانه‌روز تشکیل جلسه داده و مسئولان باشگاه بی‌وقفه در حال فعالیت هستند و نتایج متقابلاً اعلام خواهد شد و از دغدغه همه طلایی‌دلان سپاسگزاری می‌نمایم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *