ناراحتی خانواده وزنه‌برداری از تصمیم علی‌حسینی

۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۵:۰۰
کد خبر: ۴۳۱۸۸۸۲
خانواده وزنه‌برداری از تصمیم سعید علی‌حسینی برای همکاری با رییس فدراسیون باتوجه به مخالفت بزرگان این رشته با تداوم حضور مرادی، ناراضی هستند.

خبرگزاری میزان - بعد از تصمیم ملی‌پوشان وزنه‌برداری به ترک اردوی تیم ملی و تایید این اعتراض توسط محمدحسین برخواند سرمربی تیم ملی، علی مرادی،‌ رییس فدراسیون که از این اتفاق ناراحت بود، اقدام به برکناری برخواه و انتخاب علی‌حسینی کرد.

بعد از این اتفاقات علی‌حسینی ۲۳ وزنه‌بردار را به اردوی تیم ملی در گرگان دعوت کرد، اما در این بین تنها ۵ وزنه‌بردار در اردو حاضر شدند. اما نکته جالب‌تر و شاید عجیب‌تر غیبت سرمربی در اردوی تیم ملی بود. اتفاقی که گفته می‌شد به دلیل نداشتن قرارداد رخ داده است که در نهایت روز گذشته بود که حکم رسمی سرمربیگری علی‌حسینی از سوی فدراسیون وزنه‌برداری اعطا شد.

علی‌حسینی که به خوبی می‌داند تازه در ابتدای راه است و نباید مقابل خانواده وزنه‌برداری قرار گیرد، اشتباه اول را زمانی مرتکب شد که جانشینی برخواه را به عنوان فرصتی طلایی مقابل خود دید و آنرا پذیرفت و امید داشت یک شبه ره ۱۰۰ ساله را بپیماید، اما وقتی وارد عمل شد موضوع را کاملاً متفاوت دید‌.

در هر حال این تصمیم او باعث ایجاد ناراحتی در خانواده وزنه‌برداری شده است چرا که اهالی وزنه‌برداری معتقدند وقتی تمام بزرگان این رشته مخالف تداوم حضور علی مرادی در این فدراسیون هستند چرا وی با پذیرفتن مسئولیت تیم ملی به ادامه فعالیت رییس غیرقانونی این فدراسیون، مشروعیت بخشیده است تا به نوعی قربانی خواسته‌های مسئولان فدراسیون شود.

به نظر می‌رسد وی برای اینکه بیش از این وجهه‌اش در خانواده وزنه‌برداری خراب نشود باید تصمیمی سخت و البته اساسی بگیرد هرچند نتوانست مقابل این پیشنهاد وسوسه ‎انگیز فدراسیون مقاومت کند و در نهایت تسلیم شد تا محبوبیت خود را در بین اهالی این رشته از دست رفته ببیند، اتفاقی که ممکن است آینده حرفه‌ای او را به عنوان مربی به خطر بیندازد.

انتهای پیام/


برچسب ها: وزنه‌برداری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *