رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

انهدام باند خرده فروشان مواد مخدر در شرق پایتخت

15:04 - 28 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۷۷۱۵
جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 5 کیلو و 500 گرم حشیش در عملیات روز گذشته ماموران پایگاه ششم این پلیس خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین باباپور"بیان کرد: در تحقیقات پلیسی ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به دست آمد، 3 سوداگر مرگ مقادیری مواد مخدر از مرز های شرقی کشور تهیه و پس از انتقال به مخفیگاهاشن درصدد توزیع آن در سطح شهر تهران هستند.

وی عنوان کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت و دستور بازرسی از مخفیگاه متهمان در محدوده شرق تهران حوالی محله اتابک و دستگیری آنان اخذ شد.

کشف 5 کیلو500 گرم حشیش و 3 کیلو و 300 گرم تریاک و آلات و ادوات بسته بندی مواد مخدر

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود : با هماهنگی های قضائی روز گذشته گروه عملیاتی پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی قاچاقچیان مواد افیونی را دستگیر و در بازرسی از آن مکان، 5 کیلو500 گرم حشیش و 3 کیلو و 300 گرم تریاک و آلات و ادوات بسته بندی مواد افیونی را کشف کنند.

سرهنگ باباپور در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از تشکیل پرونده و انجام بازجویی و تفهیم اتهام جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/


برچسب ها: پلیس مواد مخدر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *