صدور آرای جدید کمیته وضعیت و اعلام آرای انضباطی فوتبال

12:08 - 28 خرداد 1401
کد خبر: ۴۳۱۷۱۶۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.

خبرگزاری میزان - بر اساس اعلام گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

*با توجه به شکایت علی خماند از محمدامین رضایی، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده نسبت به دعوای خواهان به میزان یک میلیارد ریال قرار رد صادر کرد.

*در پرونده شکایت میلاد شیخ سلیمانی از باشگاه پیکان، این باشگاه به پرداخت 2 میلیارد ریال و 29 میلیون و 423 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 44 میلیون و 241 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 510 میلیون و 577 هزار ریال قرار رد صادر کرد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

همچنین کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص سه پرونده تیم های حاضر در لیگ دسته دوم و سوم فوتبال به شرح زیر صادر کرد.

دیدار تیم های مقاوت آستارا و ستاره اتحاد تبریز از سری رقابتهای لیگ دسته سوم برگزار و از سوی احمدرضا زینوندیان یکی از عوامل منتسب به تیم ستاره اتحاد تبریز تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه (داور) رخ داد.

از آنجائیکه تخلفات حادث شده در خور صدور قرار دستور موقت است، به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، وی از حضور در ورزشگاههای فوتبال کشور محروم است و باید دفاعیات کتبی خود را ظرف مدت 48 ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند.

رای صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ، قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است.

*دیدار تیم های استقلال شوش و یزد لوله از سری رقابتهای لیگ دسته سوم برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال شوش تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری به مقامات رسمی مسابقه رخ داد. با توجه به تکرار این تخلف در مسابقات قبلی این تخلف در خور صدور قرار دستور موقت است و به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، تیم استقلال شوش از حضور تماشاگرانش در ورزشگاه ها محروم است. این تیم باید دفاعیات کتبی خود را ظرف مدت 48 ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند.

رای صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ، قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است.

*دیدار تیم های نود ارومیه و خلیج فارس ماهشهر از سری رقابتهای لیگ دسته دوم برگرزار و از سوی مهدی تازیک، بازیکن تیم خلیج فارس ماهشهر تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه داور منعکس شد. از آنجائیکه تخلفات حادث شده در خور صدور قرار دستور موقت است، به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی وی از حضور در ورزشگاههای فوتبال کشور محروم است و باید دفاعیات کتبی خود را ظرف مدت 48 ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند.

رای صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ، قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *