ماجدی: خوشبختانه انسجام هیئت رئیسه حفظ شد/ هیچ چیز فوتبال ایران را تعلیق نخواهد کرد

15:33 - 10 خرداد 1401
کد خبر: ۴۲۹۳۳۸۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: با وجود اینکه گفته می‌شد احتمال تنش وجود دارد، مجمع در کمال آرامش برگزار شد.

خبرگزاری میزان - میرشاد ماجدی در پایان مجمع عمومی فدراسیون فوتبال اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*مجمع بسیار خوبی بود و در کمال آرامش برگزار شد. با وجود اینکه شنیده می‌شد امکان تشنج وجود دارد و استرس مجمع وارد شود، اما مجمع آرامی بود و پرسش و پاسخ‌ها انجام شد.

*نمایندگان فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور داشتند. مرّ قانون انجام شد. آنچه در اساسنامه آمده بود، ریز به ریز کارها انجام شد. خوشبختانه انسجام هیأت رئیسه حفظ شد. برای باقی موارد هم خود هیأت رئیسه تصمیم می‌گیرد.

*جلسات خوبی را خواهیم داشت. بحث اصلی ما از همین حالا در مورد تیم ملی خواهد بود. نمی‌خواهم بگویم کوتاهی کرده‌ایم، اما قراردادی را با کانادا بستیم و تمام فکر و ذکرمان این بود که یک بازی خوب را انجام دهیم. اما از پشت پرده و سیاستگذاری‌های غیرورزشی اطلاعی نداشتیم، اما این قول را می‌دهیم تا 48 ساعت آینده یک کمپ خوب را برای تیم ملی آماده کنیم. همچنین در حال رایزنی با یکی دو تیم دیگر هستیم تا بازی دوستانه برگزار کنیم. همانطور که همه بازیکنان، کادرفنی و شما می‌دانید، انتخاب‌های ما محدود است و تیم‌هایی وجود ندارند که بتوانیم با آنها بازی کنیم. با این وجود تمام سعی‌مان را انجام می‌دهیم.

*پیش‌بینی تعداد بازی‌های دوستانه برای تیم ملی؟ پیش‌بینی با واقعیت متفاوت است، الان زمان برای این کار نداریم. 

*بیرانوند گفته اگر مجمع برگزار شود چهار بازی دوستانه خواهیم داشت؟ بیرانوند از نگاه خودش می‌گوید. او دروازه‌بان اول و یا دوم تیم  ملی است و حرفش هم درست است و این وظیفه ما است که بازی دوستانه ترتیب دهیم.

*نگرانی سردار آزمون و مهدی طارمی؟ بله؛ همه نگران هستند، ما هم نگرانیم. با برگزاری مجمع امروز نگرانی‌هایمان کاهش پیدا کرد. قول می‌دهم 80 درصد اردوی خوبی را در اسرع وقت برگزار خواهیم کرد. 

*حواشی قبل از مجمع؟ مجمع بالاترین رکن سیاستگذاری فدراسیون فوتبال است. کاری که امروز انجام شد و کارهایی که قرار است در آینده انجام شود همه از روی اساسنامه است. امروز هم همه بندهای اساسنامه اجرا شد. مطمئن باشید هیچ چیز فوتبال ایران را تعلیق نخواهد کرد مگر اینکه خودمان از داخل نخواهیم کنار هم کار کنیم. وقتی بخواهیم کار کنیم هیچ کس نمی‌تواند جلوی ما را بگیرد.

*خواهش من این است که همه یکدل و یکرنگ کنار هم باشیم. اینقدر شایعه درست نکنیم. اجازه دهیم فوتبال حداقل تا جام جهانی مسیر خود را برود. روز گذشته دیدید که چه اتمسفر زییایی را هواداران در ورزشگاه آزادی به وجود آوردند. سه هفته قبل همین اتمسفر را نساجی و آلومینیوم اراک به وجود آوردند. مردم عاشق فوتبال هستند و چرا می‌خواهیم این عشق را از آنها بگیریم؟

*خط خوردن پنج بازیکن استقلال از تیم ملی؟ از 7 صبح امروز در مجمع بودم و اصلاً موبایلم را چک نکردم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. از این لحظه به بعد به مسائلی که گفتید سرکشی می‌کنم. اما باید قبول کنیم که انتخاب اول و آخر برای بازیکن دراختیار سرمربی است. 

*حمایت از سرمربی تیم ملی در این قضیه؟ من حمایتی نمی‌کنم. اول باید با اسکوچیچ صحبت کنم. نظرات او را بشنویم. در کار فنی در نهایت سرمربی تصمیم می‌گیرد. 

*ایراد استقلالی‌ها به برنامه‌ریزی سازمان لیگ؟ برنامه‌ریزی سازمان لیگ برای استقلال خوب بود. به هر حال تیم‌های دیگر باید از این به بعد بازی کنند. آنها زودتر بازی کردند و جشن قهرمانی را هم گرفتند. اجازه دهید فوتبال با قانون جلو برود و با فضای مجازی کار نمی‌کنیم. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *