آمار جانباختگان حادثه متروپل آبادان به ۳۲ نفر افزایش یافت

14:39 - 09 خرداد 1401
کد خبر: ۴۲۹۱۰۷۵
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
استاندار خوزستان با بیان اینکه اطلاعات حادثه متروپل را از منبع رسمی پیگیری کنید، گفت: دقایقی پیش یک پیکر از زیر آوار خارج شد و آمار جانباختگان حادثه متروپل آبادان به ۳۲ نفر افزایش یافت.

خبرگزاری میزان - صادق خلیلیان گفت: دقایقی پیش یک پیکر از زیر آوار خارج شد و آمار جانباختگان حادثه متروپل آبادان به ۳۲ نفر افزایش یافت.

استاندار خوزستان با بیان اینکه از خبرگزاری‌های مختف درخواست می‌کنم آمار را از منبع رسمی پیگیری کنند ادامه داد: ممکن است آمبولانس‌هایی که حرکت می‌کنند بخش‌هایی از یک جسد را حمل کنند. به این دلیل درخواست داریم خودشان آمار را جمع نزنند. ما آمار دقیق را اطلاع رسانی می‌کنیم.

همچنین روز گذشته احمد وحیدی در نشست هیئت‌دولت از بازدید میدانی خود از حادثه ساختمان آبادان گزارش داد.

وزیرکشور با بیان اینکه ساختمان متروپل باتخلف ساخته شده است بیان داشت: قرار بود متروپل ۶ طبقه باشد اما در دو مرحله به ۱۰ طبقه رسیده است.

وی با بیان اینکه شرایط متروپل از پلاسکو پیچیده تر است اظهار کرد: ساخت این پروژه سال ۹۶ شروع شده و چندسال در حال ساخت بوده است.

استاندار خوزستان روز گذشته نیز گفته بود: تاکنون پیکر ۲۹ نفر از زیر آوار خارج شده است و از این ۲۹ نفر، سه پیکر مجهول‌الهویه هستند.

وی افزود: تمام مناطق احتمالی که ممکن است این پیکرها در منطقه حضور داشته باشند را شناسایی کرده‌ایم و کار آواربرداری بر این نقاط متمرکز شده است.

حادثه متروپل آبادان ظهر روز دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ در خیابان امیری آبادان برای بخشی از برج ۱۰ طبقه متروپل رخ داد.

بیشتر بخوانید:

مجازات عوامل جنایت ‎متروپل آبادان باید عبرت سودجویان باشد

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *