استیلی: باقری و خانبان بین پرسپولیس و تیم ملی باید یکی را انتخاب کنند

۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۵:۱۹
کد خبر: ۴۲۷۴۲۴۶
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: کریم باقری و مهرداد خانبان باید بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کنند.

خبرگزاری میزان - حمید استیلی درباره آخرین وضعیت کادرفنی تیم ملی و برنامه‌ریزی برای دیدارهای تدارکاتی اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*۲ روز قبل اسکوچیچ وارد ایران شد و همراه با میرشاد ماجدی، جلسه‌ای با او برگزار کردیم. درباره دستیاران اسکوچیچ صحبت کردیم و درباره تمدید قرارداد با مربیان لیستی را به ما ارائه کرده است‌‌.

*درباره دو دستیار او یعنی کریم باقری و مهرداد خانبان، نظر نهادهای نظارتی این است که مربی باید در یک جا باشد. آنها باید یا در پرسپولیس باشند یا تیم ملی. طبق صحبتی که با این دو مربی داشتم، قرار است تا ۲ روز دیگر به ما خبر بدهند‌. باید بیایند و صحبت کنیم تا یا تیم ملی را انتخاب کنند یا پرسپولیس.

*هر دو از مربیان ارزشمند و افرادی هستند که برای تیم ملی زحمت کشیده اند. قرار است اسکوچیچ یک دستیار کروات هم به کادرفنی تیم ملی اضافه کند.

*حدود ۲ ساعت قبل توانستیم با تیم اکوادور به توافق برسیم. تمام شرایط را به آنها گفتیم و قرار است فردا قرارداد این بازی به امضاء برسد. تاریخ بازی تم ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) است‌.

*گزینه های ما السالوادور و اکوادور بودند. باید از روابط بین الملل فدراسیون فوتبال و مهرداد مسعودی که در این کار خیلی به ما کمک کردند، تشکر کنیم. پیدا کردن حریف تدارکاتی در این شرایط خیلی سخت است اما توانستیم اکوادور را پیدا کنیم. قطر که میزبان جام جهانی است، هنوز نتوانسته حریف تدارکاتی پیدا کند و فقط در اسپانیا اردو زده است.

*باید از مدیرعامل کیش، کشاورز و پورزادی تشکر کنم که کارها را برای احداث ۴-۳ زمین هیبریدی در این جزیره انجام می‌دهند تا ما بتوانیم در کیش تمرین کنیم.

*ابتدا صحبت از این بود تیم ملی هیچ بازی دوستانه ای برگزار نمی‌کند اما اکنون که در تاریخ فوتبال مان برای اولین بار است که توانستیم یک بازی دوستانه خوب هماهنگ کنیم. بالغ بر ۴۰۰ هزار دلار هم درآمد خواهیم داشت.

*در این شرایط توانستیم ۲ بازی دوستانه برگزار کنیم و این می‌تواند خیلی مهم باشد. خواهش می‌کنم دوستان کمک کنند این آرامش در تیم ما حاکم شود و موضوعی باعث نشود تیم ملی ما آسیب ببیند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha