مزایده هدیه رهبری برای آزادی زندانیان توسط قهرمان پارالمپیکی

۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹:۰۶
کد خبر: ۴۲۷۲۹۰۳
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
قهرمان وزنه‌برداری انگشتر اهدایی از سوی رهبر معظم انقلاب را برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد ستاد دیه به فروش گذاشت.

خبرگزاری میزان - روح‌الله رستمی در راستای تلاش نام‌آوران عرصه ورزشی در حل معضلات اجتماعی، این بار آستینن بالا زد و انگشتر عقیق خود را که پس از موفقیت‌های کسب شده در پاراالمپیک توکیو ۲۰۲۰ از جانب رهبر معظم انقلاب دریافت کرده بود، برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به فروش گذاشت.

امید است این انگشتر سرخ رنگ که از روز یکشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) با قیمت پایه ۲۰ میلیون تومان در سایت esam.ir به مزایده گذاشته شده به مانند تلاش‌های دیگر چهره‌های مردمی موجبات آزادی جمعی از مددجویان بدهکار در موضوعات مالی و محکومیت‌های دیه ناشی از حوادث کارگاهی یا سوانح رانندگی را فراهم کند.

روح الله رستمی، در مورد نیت خود از این اقدام انسان‌دوستانه، بیان کرد: این هدیه به جرئت با ارزش‌ترین هدیه زندگی من هست و به همین دلیل می‌خواهم با آن بزرگترین قدم خیر را بردارم. قهرمان مدال‏آور وزنه برداری پارالمپیک ایران اظهار کرد: این انگشتر را که بیشتر از جانم دوستش دارم به مزایده گذاشتم، تا شاید گره‌ای از کار گرفتاری باز شود و آن دسته از هموطنانم را که بضاعت مالی ندارند تا دیون خود را پرداخت کنند و از پشت میله‌های سرد زندان برهانم.

انتهای پیام/


برچسب ها: مقام معظم رهبری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha