آغاز نهضت ترجمه علوم نظامی در نیروی زمینی ارتش

۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳:۲۶
کد خبر: ۴۲۶۷۰۱۵
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی زمینی ارتش از راه‌اندازی نهضت ترجمه علوم نظامی در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آیین رونمایی از دوازده عنوان کتاب با اشاره به اقدامات انجام شده در معاونت آموزش نیروی زمینی ارتش گفت: معاونت آموزش نیروی زمینی در یک مسیر مستقیم قرار گرفته و حرکتی رو به رشد و پیشرفت را در حوزه نگارش کتاب طی می‌کند.


فرمانده نیروی زمینی ارتش دشمن‌شناسی را «جهاد کبیر» دانست و تصریح کرد: باید دشمن را شناخت، این موضوع بسیار مهم است و نیاز به آگاهی و آگاهانه عمل کردن دارد. فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) همواره بر دشمن‌شناسی و بازی نکردن در زمین دشمن تأکید دارند و این مهم، تنها با تعلیم و تربیت درست تحقق پیدا می‌کند.


امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد: آموختن علم روز دنیا و استفاده از این علوم برای پیشرفت باید از برنامه‌های اصلی ما باشد اما باید این علم و دانش، همراه با بینش و آگاهی باشد تا در جهت اهداف دشمن حرکت نکنیم.


وی با اشاره به ترجمه کتاب‌های روز نظامی در نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: به برکت تلاش و مجاهدت دانشمندان، نهضت ترجمه و استفاده از علوم روز جهان در نیروی زمینی ارتش به راه افتاده است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha