رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

هیچ خطر نظامی ایران را تهدید نمی‌کند؛ اجازه تجاوز به متجاوزان نمی‌دهیم

15:40 - 21 تير 1396
کد خبر: ۳۲۸۱۶۸
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هیچ خطر نظامی جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی‌کند چرا که تمامی نیروهای نظامی ایران در کنار هم و در رکاب مقام معظم رهبری آماده فرامین معظم له هستند تا درس عبرتی به متجاوزان بدهند.

خاک ایران جای نفوذها و توطئه‌های دشمنان نیستبه گزارش گروه سیاسی به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ حیدری در جمع خبرنگاران گفت: اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قاموس نیروهای مسلح و حرکت برادران سپاهی سیلی ‌محکمی بر دهان دشمنان بود، حرکتی که اقدام همه‌ جانبه تمامی نیروهای دفاعی ایران را در بر می گرفت.


فرمانده نیروی زمینی ادامه داد: پیش‌بینی های لازم در جهت دفع هرگونه تجاوز دشمنان انجام شده است و ما اجازه هیچگونه تجاوزی را به متجاوزان نمی‌دهیم.


امیر حیدری با بیان اینکه پیام ما به متجاوزان، پاسخ کوبنده موشکی به حمله ترقه‌ای آنان بود، افزود: قدرت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش‌ها نشان داده شده است و این قدرت در مسیر منویات مقام معظم رهبری روزبه‌روز افزایش پیدا خواهد کرد .


فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رابطه با ادامه پاسخ‌های کوبنده به متجاوزان، خاطرنشان کرد: هیچ خطر نظامی جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی‌کند چرا که تمامی نیروهای نظامی ایران در کنار هم و در رکاب مقام معظم رهبری آماده فرامین معظم له هستند تا درس عبرتی به متجاوزان بدهند.

وی در رابطه با رزمایش‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز گفت: رزمایش‌ها در طول سال به صورت تخصصی و موضوعی همانند رزمایش های بالگردی، رزهی و ..... انجام می شود و در سال 1396 نیز در چند نقطه از کشور این رزمایش ها را برگزار می کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *