پلیس فتا در پی دختر حیوان آزار شیشه‌ای / حیوان آزار معروف پایتخت دوباره متواری شد +فیلم و تصاویر

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹:۵۲
کد خبر: ۱۸۱۶۸۴
دختر جوانی که به بهانه نگهداری از حیوانات آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد و با شکایت صاحبان حیوانات تحت تعقیب پلیس قرار گرفته است، این بار با انتشار صداها و تصاویری در فضای مجازی، صاحبان حیوانات را تهدید کرده است.
به گزارش خبرنگار گروه جامعه ، اوایل فروردین امسال بود که دختر جوانی به نام م.م با انتشار 4 ویدئو در اینستاگرام از رفتار خشن خود با حیوانات پرده برداشت. این دختر با انتشار این ویدئو ها مدعی شد که کلینیک نگهداری از حیوانات دارد و در این کلینیک از حیوانات ها به روش خودش نگهداری و آنها را آموزش می دهد.

در یکی از کلیپ های بسیار خشن این فرد، او پایش را روی گلوی سگ گذاشته و گلوی سگ را فشار می دهد یا در کلیپی دیگر سر سگ ها را به زمین می کوبد.

پس از انتشار این کلیپ تعدادی از افرادی که سگ های خود را برای نگهداری به این فرد سپرده بودند، مقابل خانه او تجمع کرده و خواستار تحویل گرفتن حیوان خود شدند. موضوعی که با مخالفت این فرد آزارگر مواجه شده و سرانجام با دخالت کلانتری محله موضوع با تحویل دادن سگ ها به پایان رسید.اما دختر آزارگر مجبور به فرار از خانه اش در محله ملاصدرا و زندگی مخفیانه در چند نقطه دیگر شهر شد.

دختر جوان روانی است

زن جوانی که حیوانش را برای نگهداری به خانوم م سپرده است در مورد علت سپردن حیوانش به این فرد گفت: در نوروز قصد رفتن به مسافرت خارج از کشور را داشتم و نمی توانستم حیوانم را با خودم ببرم. در اینترنت با تبلغ مرکز نگهداری و تربیت حیوانات روبرو شدم و پس از تماس با شماره مورد نظر این خانم خود را حامی حیوانات معرفی کرد.

زن میانسال اضافه کرد: بعد از اینکه با هم قرار گذاشتیم قرار شد او حیوانم را 10 روز نگهداری کند اما بعد از چند روز متوجه انتشار فیلم حیوان آزاری از سوی او شدم. وقتی به ایران بازگشتم او از دادن حیوان من خودداری کرد که به همین دلیل تصمیم گرفتم شکایت کنم. وقتی به کلانتری رفتم متوجه شدم من نفر هفتم هستم که برای گرفتن حیوانم شکایت کرده ام. این فرد روانی است و بویی از انسانیت نبرده است.


شکایت از دختر حیوان آزار

انتشار تصاویر خشن و تکان دهنده از حیوان آزاری های او و رجز خوانی برای صاحبان این حیوانات کافی بود تا در همان زمان افراد مختلفی با با مراجعه به پلیس از این فرد شکایت کنند.

مسعود جاریانی عضو انجمن حیوانات بی آزار در مورد این فرد به خبرنگار گروه جامعه می گوید:وقتی فیلم های منتشر شده از این دختر را دیدم متوجه اختلالات روانی در او شدیم. اگر کسی از اندک سلامت روحی نیز برخوردار باشد دست به چنین اقداماتی نمی زند. این فرد که بیمار روانی است از حیوان آزاری لذت می برد و با این کار عقده های درونی خود را تخلیه می کند. فکر می کنم او باید هرچه سریعتر تحت درمان قرار گیرد.

این حامی حقوق حیوانات تاکید کرد: بعد از انتشار این ویدئو ها ما به همراه چند گروه دیگر شکایت خود را مطرح کرده و همچنان پیگیر آن هستیم. این فرد علاوه بر نداشتن تعادل روحی و روانی از بی ادبی مفرط نیز رنج می برد و به بدترین شکل حامیان حیوانات را مورد توهین قرار می دهد.

جاریانی اضافه کرد: اگر همانند چند پرونده دیگر که در اردبیل و گلستان وجود داشت با این فرد نیز برخورد شود دیگر عده ای نو کسیه روانی به خود اجازره نمی دهند با موجودات خلق شده توسط خداوند اینگونه رفتار کنند.

فرار پس از مصاحبه با رادیو بیگانه

با افزایش انتقادات از این فرد و ثبت شکایت های مختلف از سوی انجمن های حامی حیوانات  این فرد با ارگان رسمی پنتاگون (رادیو فردا) مصاحبه و اقدامات و کارهایش را توجیه کرد.

این حیوان آزار افراد تجمع کننده مقابل خانه اش را افرادی دانست که به تحریک برخی دیگر مقابل خانه او تجمع کرده بودند.
پلیس فتا در پی دختر حیوان آزار شیشه‌ای / سگ آزار معروف پایتخت دوباره متواری شد + فیلم و تصاویر
پس از انتشار این مصاحبه عامل اصلی حیوان آزاری چند وقتی را متواری و در خانه های مختلف سپری کرد.  تا اینکه پس از فروکش کردن این موضوعات او بار دیگر اقدام به انتشار فایل های صوتی تهدید کننده و صدای حیوان آزاری کرد.

دختر جوان این بار بی ابا تر از قبل اقدام به انتشار فایل های صوتی حیوان آزار و تهدید حامیان حقوق حیوانات کرده است.

تهدید و حیوان آزاری که هیچ وقت تمام نمی شود

دختر جوان که به گفته خودش از مشکلات روحی رنج برده و براساس اعلام فعالان حامی حقوق حیوانات  مواد مخدر نیز مصرف می کند، به گفته یکی از اعضای انجمن هر بار پس از مصرف مواد مخدر-شیشه- اقدام به حیوان آزاری کرده و پس از خارج شدن از توهم مواد در کنار سگ ها اقدام به گریه کردن می کند!

این فرد ادامه داد: خانوم م.م با گرفتن فیلم از صحنه های حیوان آزاری، لذت روحی برده و فکر می کند وقتی این حیوانات را مورد ضرب و شتم قرار می دهد،روحش آرام می گیرد در حالی که این موضوعات همگی تاثیر مواد مخدر است.او اخیرا پس از مشکلاتی که برایش به وجود آمده است با انتشار صدا اقدام به تهدید و حیوان آزاری می کند.

پلیس فتا در پی دختر حیوان آزار شیشه‌ای / حیوان آزار معروف پایتخت دوباره متواری شد +فیلم و تصاویر

پلیس فتا موضوع را پیگیری می کند

یک مقام مسئول پلیس فتا در این باره به خبرنگار گروه جامعه گفت: انتشار تصاویری که باعث جریحه دار شدن روح افراد جامعه شود را پیگیری می کنیم. در ماه های اخیر متاسفانه تعداد زیادی کلیپ حیوان آزاری در فضای مجازی منتشر شد.

وی ادامه داد: در چند کلیپ دختر جوانی اقدام به ضرب و شتم سگ ها می کند که ما این موضوع را پیگیری می کنیم. نمی توان علاوه بر موضوع حیوان آزاری از جرم انتشار فحاشی های رکیک در فضای مجازی گذشت.

به گزارش میزان، اخیرا فایل های صوتی جدیدی از این حیوان آزار منتشر شده است که او با بکار بردن کلمات زشت و رکیک دوستانش را تهدید می کند.
 تمامی تهدیدات ویدئویی و صوتی این متهم در شبکه های مجازی وجود دارد. ضمن اینکه او پس از هر بار انتشار تهدیداتش مدتی را متواری شده و به زندگی زیر زمینی در مخفیگاه هایش می پردازد. این فرد همچنین با انتشار صدایی از یک سگ در هنگام شکنجه و آزار و اذیت، دوستانش را تهدید می کند که در صورت برآورده نکردن خواسته هایش حیوانات آنها و خود آنها را به سرنوشت حیوان آزار دیده دچار می کند.

تهدید افراد به سوزانده شدن در اسید

در حالیکه تهدیدات خانم حیوان آزار بار دیگر در فضای مجازی آغاز شده است، این فرد علاوه بر توهین به نوامیس حامیان حقوق حیوانات در چند مورد آنها را به خون و خونریزی و سوزانده شدن در اسید تهدید می کند. این فرد که هیچ حریمی برای خود قائل نیست،در تازه ترین اقداماتش بار دیگر حیوان آزاری را آغاز کرده و با این کار نسبت به حذف رقیبان اعلام آمادگی کرده است.

فیلم های حیوان آزاری این فرد را می توانید اینجا ببینید.

انتهای پیام/


بهاره امين
|
-
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
ممنون از زحمات فتا، واقعا جمعي از حيوان دوستان جامعرو از درد روحي نجات ميدين، ما همه مريض شديم، من خودم خواب و خوراك ندارم و باورم نميشه تو تهران همجين كسي باشه!!!!! ممنون از بليس و قوه قضاييه
aghaye javad
|
-
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
واقعا متاسفم و بنده میخوام هرچه سریعتر به جرم ایشون رسیدگی بشه با تشکر
الاله
|
-
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
با سلام، من كاري با اعتياد ايشون ندارم. اما واقعا با فردي كه اين الفاظ ركيك رو پخش ميكنه چي كار بايد كرد؟ و با خيانت در امانت ايشون چي؟ لطفا پيگيري كنين ممنون از مساعدتتون
Parastoo
|
-
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
مسلما برای پلیس فتا جرایم فضای مجازی مهم است و رفتار وحشت ناک این روانی بدون جواب میماند در این جامعه که قوانین مربوط به حیوانات انقدر ضعیف هست فقط خود حامیان حیوانات باید این زن را به سزای اعمالش برسانند
Nilofar
|
-
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
اینجانت نیلوفر بهرامی خواهشمندم جهت حفظ حیوانات بی گناه دیگر و آرام نمودن افکار عمومی وجهت درمان یابه سزارساندن حیوان ازارتهران خانم م.م اقدام نمایید باتشکر ازرسیدگی شما
آزاد
|
-
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
درود مرسی از این خبر،خوب امیدوارم و هر لحظه دعا میکنم که سریع این جانی نه چندان انسان به سزای عملش برسه واقعا از پلیس فتا کمال تشکر را داریم حامیان مستقل
نسيم
|
-
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
وقتى كار رو به پليس فتا مى سپاريم ديگه خيالمون راحته. چون كمتر از چند روز اون جانى رو ميگيرن و تقاص كارهايى كه با اين حيون هاى بيگناه كرده و اعصابى كه از كاربران اينترنتى خورد كرده رو ميده. ما ديديم كه چطورى مشابه اين حيوان آزار ها رو گرفتن و به سزاى اعمالشون رسوندن.
رضا
|
-
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
خيلي ممنون براي پوشش اين خبر، به اميد خدا ديگر شاهد همچين مواردي نباشيم و با فرهنگ سازي رفتارمان را با حيوانات و طبيعت بهتر كنيم.
پهلوانی
|
-
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
با سلام وخسته نباشید ما خواهان اشد مجازات برای این خانوم هستیم تا درس عبرت باشه برای کسانی که دست به چنین کارهایی میزنن و کم هم نیستن من خودم و دختر ۱۵ سالم که این فیلمو دیده متاسفانه و الان دچار مشکل روحی شده و دایم گریه میکنه میگه مگه میشه یه نفر اینقدر قلبش سیاه و خبیس باشه که با مخلوق خداش این کارو بکنه من عاجزانه تقاضا رسیدگی میکنم که یه قانونی باشه که حداقل از ترس مجازات دست به چنین کارهایی نزنند با سپاس فراوان
شیوا
|
-
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
خدا لعتنش کنه شرم بر پدر و مادرانی که همچین فرزندانی تحویل جامعه میدن....
نگین
|
-
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
پلیس فتا باید همکاری کنه و دستگیرش کنه مگه میشه یه نفر بیاد این طور با احساسات مردم بازی کنه فحاشی کنه و راست راست تو جامعه بچرخه؟چرا کسی جلوشو نمیگیره؟
درسا
|
-
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
باورم نميشه كه چجورى ميتونه مخلوقات خدارو اذيت كنه واقعاً اين دختر معتاد بايد به سزاى اعمالش برسه كاش دستگير شه واقعاً يك انگل براى جامعه هم معتاد هم حيوان ازار
شیما سزاوار
|
-
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
لطفا چهره این شیاطین آدم نما را شطرنجی نکنید، به نظر شما بیمارند؟ جای بیمار روانی در تیمارستان است پس با شطرنجی کردن چهره کریه شان کمک به ادامه کارشان نکنید لطفا.....
Zoya
|
-
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
سپاس بيكران از توجه و پيگيرى شما و حمايت پليس فتا در رابطه با حيوان آزارى فجيع خانم م.م
بهناز شهبازي
|
-
|
۰۳:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
سلام،بسيار سپاسگزاريم كه براي موضوع مهم سگ آزاري اقدام كردين،ضمن خسته نباشن اميدوارم اين خانوم به سزاي اعمالش برسه تا درس عبرتي بشه براي بقيه... جاي بسيار تاسف داره كه اين طور آدمها با رفتارشون باعث ميشن كه نام ايران به عنوان حيوان آزار مطرح بشه اميدواريم كه قانون با اينچنين رفتارها برخورد كنه
سيد زهرا دهقانى
|
-
|
۰۴:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
سلام خسته نباشين تو رو به همين ماه بركت الهى از اين خانم نگزرين بارهاس دل ما رو خون كرده حيوانات آفرينده خداوندن زمين براى همه انسانهاست اين خانم حيواناتو شكنجه ميده ما مسلمان هستيم اين كارا از نظر خداوند گناه هست التماستون ميكنم ازش نگزرين يك بار ديگر هم بخشيدن بدتر كرد
علیه سادات سیادتی
|
-
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
سلام و خسته نباشيد سپاسگزارم از توجه تان بابت حیوان آزاری و ا امیدوارم خیلی زود این خانم دستگیر و گرفتار بشه تا بیشتر از این ایران ما را نامهربان نشان نده خواهش میکنم برای گرفتن این خانم هر چه سریع تر اقدام کنید و امیدوارم به برکت این ماه ایشان به سزای اعمالش برسه
نسترن
|
-
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
سلام .وقتتون بخیر . امیدوارم که این خانوم هرچه زودتر دستگیر بشه و داد این مخلوقات بی پناه و بیزبان ازشون گرفته بشه .چطور ممکنه یک شخص سالم دست به چنین کاری بزنه؟این ادم خیلی راحت میتونه سر یک انسان هم همین بلا رو بیاره حتما !! مگر این مخلوقات خدا حق زندگی در ارامش رو ندارند؟یعنی اینقدر بی ارزشند که هر کسی به هر نحوی عقده ها و کمبودهاش رو سر این بی زبان ها خالی کنه؟هر مجازاتی برای این خانوم در نظر گرفته میشه باید در اخرین حدش باشه با کلاس رقتار درست با حیوانات رفتن این به ظاهر ادم درست نمیشه !!
نیلوفر
|
-
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
شمارو بخدا قسم میدم دستگیرش کنید، حیوانات هم مثل ما انسانها حق زندگی دارند، نگذارید این جانیان از خدا بیخبر اینطور راحت در سطح جامعه پرسه بزنند ، امروز با حیوان چنین کرد و فردا با یک انسان و چه بسا فجایع بدتر ازین رقم بزند این جانی معلوم الحال
حامی
|
-
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
من متآسفانه فیلم این روانی را دیدم باید از ریشه بفکر اصلاح جامعه باشیم
Sam
|
-
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
این روانی دست من بیفته پوستشو میکنم.
علیرضا
|
-
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
0
به نوبه خودم از پلیس فتا تشکر میکنم که پیگیر موضوع هستن و انشالاه هر چه زودتر دستگیربشه و سزای اعمالشو ببینه
ناشناس
|
-
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
0
0
خواهش میکنم التماس میکنم به این موضوع رسیدگی بشه چون واقعا این خانم جوری اشک ماهارو درآورده که من حتی شب ها تو خوابم صدای این سگا که زجرشون میده تو گوشمه. دارم میمیرم انگار، خواهش میکنم نزارید هرکار دوست داره بکنه، حرفای زشتی ک زده وپخش کرده افتضاحه
السا
|
-
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
0
0
ممنون از پلیس فتا که پیگیری کرد. حالا دستگیر شد؟
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *