رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کاهش 20 درصدی پرونده های وارده به سازمان تعزیرات

15:31 - 27 مهر 1393
کد خبر: ۱۱۷۶۳
دسته بندی: مجله حقوقی ، عمومی
خبرگزاری میزان:جمشیدی گفت: تعداد پرونده های ارسالی به سازمان تعزیرات حکومتی کشور از ابتدای امسال تا پایان مرداد در مقایسه با مدت مشابه پارسال 20 درصدی کاهش داشت.

: جمشیدی گفت:تعداد پرونده های ارسالی به سازمان تعزیرات حکومتی کشور از ابتدای امسال تا پایان مرداد در مقایسه با مدت مشابه پارسال 20 درصدی کاهش داشت.

به گزارش ، جمشیدی معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان تعزیرات حکومتی کشور در مراسم تودیع و معارفه تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویر احمد در یاسوج تعداد کل پرونده های وارده در سه بخش کالا ، خدمات ، بهداشت و درمان و قاچاق کالا را در این مدت 282151 فقره اعلام کرد.


جمشیدی افزود: یکی از دلایل موفقیت در کاهش پرونده های وارده به این سازمان رسیدگی سریع به پرونده ها و اجرای احکام سریع بوده است.
وی گفت: از این میزان پرونده های وارده 236875 هزار فقره پرونده در حوزه کالا و خدمات 24106 فقره پرونده در حوزه بهداشت و درمان و21170 فقره در حوزه قاچاق کالا است.


جمشیدی از مختومه کردن همه پرونده ها ی وارده به این سازمان خبر داد و گفت: علاوه بر پرونده های وارده در سال قبل با صدور حکم لازم مختومه شده است .
وی الکتریکی نمودن فرآینده رسیدگی و اجرای حکم به پرونده ها را از بهترین برنامه های این سازمان برای کاهش ورود پرونده ها و بهبود فضای کسب و کار در جامعه اعلام کرد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *