آتش سوزی در کارگاه مبل‌سازی در یافت آباد/ 4 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند

16:42 - 19 مهر 1393
کد خبر: ۹۹۹۷
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در کارگاه مبل سازی در یافت آباد خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک کارگر ار ناحیه دو دست دچار سوختگی شدید شد که بلافاصله تحت نظر عوامل اورژانس قرار گرفت.

: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در کارگاه مبل سازی در یافت آباد خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک کارگر ار ناحیه دو دست دچار سوختگی شدید شد که بلافاصله تحت نظر عوامل اورژانس قرار گرفت.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان درباره جزئیات وقوع آتش‌سوزی در یک کارگاه مبلمان‌سازی اظهار کرد: ماموران آتش نشانی ساعت 13:37 امروز در جریان آتش‌سوزی گسترده‌ای در کارگاه رنگرزی مبلمان واقع در یافت‌آباد، بلوار ابراهیم‌آباد قرار گرفتند که بلافاصله 4 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه با بیان این مطلب که کارگاهی به وسعت 350 متر مربع که مقدار زیادی اسکلت مبل و رنگ در آن نگهداری می‌شد که به دلیل نامشخصی به طور کامل شعله‌ور بود و بخش مسقف کارگاه نیز تخریب شده بود، تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه یک نفر از کارگران از ناحیه دو دست دچار سوختی شدید شده بود که آتش‌نشانان بلافاصله آن فرد را از شعله‌های آتش خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی در خاتمه تصریح کرد: آتش‌نشانان از چند طرف مشغول به عملیات اطفاء حریق در این کارگاه شدند و در حال حاضر کارهای عملیاتی نیروی‌های آتش نشانی به پایان رسیده و در حال لگه‌گیری، ایمن سازی و تخلیه دود در محل هستند.

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *