کشور تحت لوای ولایت امنیت کامل دارد

16:07 - 19 مهر 1393
کد خبر: ۹۹۸۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
خبرگزاری میزان: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به توانمندی‌های دفاعی کشور گفت: کشور ما به لطف وحدت و همدلی و قدرت نیروهای مسلح تحت لوای ولایت، در امنیت کامل به سر می‌برد.

: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به توانمندی‌های دفاعی کشور گفت: کشور ما به لطف وحدت و همدلی و قدرت نیروهای مسلح تحت لوای ولایت، در امنیت کامل به سر می‌برد.


به گزارش به نقل از روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی در همایش مدیران ارشد صنایع دفاع با بیان این که این توانمندی ها در موقعیت کنونی کشور بسیار مهم و تأثیرگذار است، تصریح کرد: شرایط ویژه ای که در آن قرار داریم رویارویی اسلام اصیل با کفر و نفاق است که مرکز ثقل این مقاومت در کشور ماست و این اقتضاء می کند همه افراد با درک شرایط و موقعیت، با تمام وجود و هر چه که در توان دارند از نظر فکری و جسمی در جهت اعتلای کشور تلاش کنند.

وی افزود: الان صنعت دفاعی کشور در حال پیشرفت است و اراده ی مدیران صنعت بر توسعه کمی و کیفی آن است و این در صورتی محقق خواهد شد که همه مسؤولیت پذیر باشند و موقعیت را درک نمایند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح سپس با تأکید بر اهمیت پیشگیری از وقوع جرم در صنعت دفاعی کشور گفت: مهمترین منابع تأثیرگذار در یک سازمان، نیروی انسانی است و با توجه حضور متخصصین در صنایع دفاعی اهمیت حفظ این نیروها از جرم و تخلف یک ضرورت است.

وی تأکید کرد: هر سازمانی که تخلف و گناه در آن کمتر باشد رو به تعالی می رود.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با بیان این که جرم و تخلف در تشکیلات و سازمان های نظامی را نباید ساده بپنداریم، تصریح کرد: به سبب اهمیت وظایفی که این سازمان ها دارند حتی ظهور کوچکترین جرم و تخلف هم زیاد است.

این مقام عالی قضایی با بیان این که اقدامات پیشگیرانه هیچگاه نباید مورد غفلت و کوتاهی قرار گیرد، گفت: در پانزده سال اخیر تلاش های خوبی در باب پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح انجام شده و تلاش و اهتمام فرماندهان بسیار تأثیرگذار بوده است.

وی با تأکید بر فرهنگ سازی و تبیین تبعات استفاده از مال حرام برای کارکنان گفت: ارتقاء روحیه معنوی کارکنان و تبیین ارزش به دست آوردن مال حلال و ارج گذاشتن به تلاش و کوشش آنان می تواند از بروز جرایم مالی پیشگیری کند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *