تولید سریال "موسی" به بالای 100 میلیارد بودجه نیاز دارد/عایدی کمکهای مردمی خیلی کم است

15:50 - 19 مهر 1393
کد خبر: ۹۹۸۵
دسته بندی: صفحه نخست ، عمومی
خبرگزاری میزان: فرج ا.. سلحشور با بیان اینکه رقم قطعی کمکهای مردمی را که نمیشود اعلام کرد اما مبالغی نیست که بتوان با آنها کار را شروع کرد، گفت: برای تولید "موسی" نیاز به بودجه عظیمی داریم. تولید سریال "موسی" به بالای 100 میلیارد بودجه نیاز دارد.

: فرج ا.. سلحشور با بیان اینکه رقم قطعی کمکهای مردمی را که نمیشود اعلام کرد اما مبالغی نیست که بتوان با آنها کار را شروع کرد، گفت: برای تولید "موسی" نیاز به بودجه عظیمی داریم. تولید سریال "موسی" به بالای 100 میلیارد بودجه نیاز دارد.

به گزارش فرج ا.. سلحشور کارگردانی که مدتهاست به دنبال فراهم آوردن شرایط تولید تازه ترین سریالش با عنوان "موسی" است درباره تازه ترین وضعیت تولید این سریال به میزان گفت: بعد از اینکه برای ساخت این سریال از مردم درخواست کمک کریم یک سری کمکهای نقدی جمع شد اما عایدی کمکهای مردمی هنوز خیلی کم است و نمیتوان با استفاده از آن کار را کلید زد.

وی درباره میزان این کمکها گفت: رقم قطعی این کمکها را که نمیشود اعلام کرد اما مبالغی نیست که بتوان با آنها کار را شروع کرد. برای تولید "موسی" نیاز به بودجه عظیمی داریم. تولید سریال "موسی" به بالای 100 میلیارد بودجه نیاز دارد.

همه چیز "موسی" هزینه است

این کارگردان در تشریح نیاز به این بودجه هنگفت ادامه داد: همه چیز "موسی" هزینه است؛ این سریالی است پر از لوکیشن، دکور، نماهای دریایی، کشتی، جلوه های ویژه، جمعیت انسانی و ادوات و امکاناتی که البته به رشد بنیه تصویری ما نیز کمک خواهد کرد.

سلحشور اظهار داشت: البته که این هزینه ها میتواند نوعی سرمایه گذاری برای آینده سینما و تلویزیون ما به حساب آید. حداقلش این است که یک شهرک سینمایی درست و حسابی خواهیم ساخت که می تواند سالهای سال برای تولیدات تصویری به ما سرویس دهد.

برنامه خاصی برای تولید فیلم دیگری ندارم

کارگردان سریال "یوسف پیامبر" درباره اینکه آیا تا فراهم شدن مسیر تولید "موسی" برنامه ای برای تولید کارهای کم هزینه تر ندارد به میزان گفت: نه، فعلا برنامه خاصی ندارم و نیازی هم نمی بینیم که به کار دیگری بپردازم. همه تلاشم را می گذارم برای تولید "موسی".

 

 

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *