رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

پاکستان پناهگاه تروریست هاست/دستگاه دیپلماسی پیگیر باشد

14:16 - 19 مهر 1393
کد خبر: ۹۹۶۱
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
خبرگزاری میزان: دادستان کل کشور گفت: کشور پاکستان ملجا و پناهگاه تروریست‌های فعال علیه کشورمان شده است و دستگاه دیپلماسی باید این موضوع را دنبال کند.

:  دادستان کل کشور گفت: کشور پاکستان ملجا و پناهگاه تروریست‌های فعال علیه کشورمان شده است و دستگاه دیپلماسی باید این موضوع را دنبال کند.
به گزارش سید ابراهیم رئیسی در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم ختم ولی الله خبره در خصوص حادثه اخیر سراوان گفت: دشمنان به دنبال آن هستند که کشور ما را ناامن جلوه دهند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان توسط نیروهای امنیتی و نیروهای نظامی، رصد می شوند، اظهار کرد: گله جدی ما از کشور پاکستان است که ملجا تروریست ها می باشد.

وی افزود: وظیفه دستگاه دیپلماسی کشور است که این قضیه را دنبال کند تا شاهد ایجاد نا امنی از خاک پاکستان علیه نیروهای خودمان نباشیم.
حجت‌الاسلام رییسی تصریح کرد: این موضوع قطعا باید از سوی وزارت امور خارجه پیگیری شود؛ اگرچه نیروهای امنیتی و انتظامی ایران  مقتدرانه این حرکت نیروهای جنبش شیطان را بی پاسخ نمی گذارند.
دادستان کل کشور در پاسخ به سوالی درباره پرونده احمدی نژاد اعلام کرد: حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول قوه در این زمینه پاسخگو خواهد بود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *