رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

قوه قضاییه به‌زودی نتایج بررسی‌ها درباره تخلف 7 هزار میلیاردی را اعلام می‌کند

14:01 - 19 مهر 1393
کد خبر: ۹۹۵۸
دسته بندی: سیاست ، عمومی
خبرگزاری میزان: دادستان کل کشور درباره تخلف 7 هزار میلیاردی در بانک مرکزی گفت: به زودی نتایج بررسی های قوه قضاییه در این زمینه اعلام خواهد شد.

: دادستان کل کشور درباره تخلف 7 هزار میلیاردی در بانک مرکزی گفت: به زودی نتایج بررسی های قوه قضاییه در این زمینه اعلام خواهد شد.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در حاشیه مراسم ختم مرحوم ولی الله خبره که در مسجد ارک برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار میزان درباره بررسی تخلف 7 هزار میلیاردی و اینکه این موضوع مربوط به دولت دهم است یا دولت یازدهم، اظهار کرد: در حال حاضر این موضوع در دست بررسی و هنوز نتایج آن مشخص نشده است.

وی در عین حال تاکید کرد که با پایان یافتن بررسی ها، حجت الاسلام محسنی اژه ای، سخنگوی قوه قضاییه نتایج بررسی ها در این خصوص را اعلام می کند.

به گزارش میزان، گفته می شود که رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در گزارشی که از شرایط بازار ارز به نمایندگان قوه مقننه ارائه داده است، از وقوع یک تخلف 7 هزار میلیاردی در بانک مرکزی از محل مابه التفاوت نرخ خبر داده است. در همین خصوص محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت اعلام کرده بود که اگر تخلف مربوط به دولت گذشته است، دولت یازدهم آمادگی بررسی آن را دارد و نمایندگان مجلس می توانند گزارش این موضوع را به صورت مستقیم به قوه قضاییه ارسال کنند و اگر هم تخلف مربوط به بانک مرکزی دولت یازدهم است، دولت آمادگی بررسی این موضوع را دارد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *