نامه جادویی دختری که باعث آشنایی دو خانواده شد +عکس

۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱:۰۱
کد خبر: ۹۷۲۴۷
خبرگزاری میزان - سفر جادویی و اعجاب انگیز یک نامه در بطری که پس از پیمودن 2000 مایل باعث آشنایی دو خانواده شد.
به گزارش به نقل از  پارسینه، دو خانواده در دو نقطه از دنیا به وسیله این نامه با هم آَشنا شدند و دوستی خوبی بین آنها بوجود آمد.
 
نامه جادویی دختری که باعث آشنایی دو خانواده شد +عکس
 
آیدان کورتیس 36 ساله هنگامی که در سواحل انگلستان قدم میزد این بطری را پیدا کرد و با خود به خانه برد و هنگامیکه با همسرش این بطری را گشودند با تعجب نامه ای در آن یافتند که از یک دختر کانادایی بود. یک کودک 11 ساله به نام ماتایا دارن این نامه را 27 آگوست سال پیش به دریا انداخته بود.
 
نامه جادویی دختری که باعث آشنایی دو خانواده شد +عکس
 
او در این نامه بعد از معرفی خودش نوشته است که این نامه را به اصرار مادر بزرگش که او هم آن را با الهام از کار دایی اش خواسته است مینویسد و از کسی که نامه را میابد خواسته است با او تماس بگیرد و آدرس و تلفنش را زیر نامه نوشته بود.

همسر مرد انگلیسی که خود یک دختر 11 ماهه دارد جواب نامه را نوشته و با یک گل سر از طرف دخترش برای ماتایا میفرستد و این دو خانواده اینگونه با هم آشنا می شوند.
 
نامه جادویی دختری که باعث آشنایی دو خانواده شد +عکس

این زن انگلیسی گفته است امیدوار است که این دو دختر در آینده دوستان خوبی برای هم باشند اگرچه در دو نقطه متفاوت از دنیا زندگی می کنند.

/انتهای پیام/

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *