حجت الاسلام رئیسی:مرحوم خبره نقش ممتازی در سازمان بازرسی ایفا کرد

10:03 - 16 مهر 1393
کد خبر: ۹۶۶۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
خبرگزاری میزان:حجت الاسلام رئیسی گفت: مرحوم خبره از مدیرانی بود که نقش بسیار ممتازی در تحول سازمان بازرسی در دوره جدید ایفا کرد.

:حجت الاسلام رئیسی گفت: مرحوم خبره از مدیرانی بود که نقش بسیار ممتازی در تحول سازمان بازرسی در دوره جدید ایفا کرد.

به گزارش خبرنگار حقوقی میزان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور در مراسم تشییع پیکر مرحوم ولی الله خبره قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور ایشان را فردی با صلابت در اجرای عدالت و قانون معرفی کرد و افزود: به شهادت تمام همکاران قضایی و دوستان سازمان بازرسی ایشان یکی از مدیران سالم با تاکید بر اجرای عدالت در مجموعه سازمان بازرسی بودند.

وی خاطر نشان کرد: مرحوم خبره از جمله مدیرانی بودند که نقش بسیار ممتازی در تحول سازمان بازرسی در دوره جدید ایفا کرده اند. باید به این مهم توجه کرد که در این دوره 10 ساله کار بسیار سختی در سازمان بازرسی انجام شده است.

رئیسی با برشمردن ویژگی های شخصیتی مرحوم خبره عنوان کرد: ایشان یک انسان کارآشنا، قاضی عادل و آشنا به مسائل سیاسی و اجتماعی و لایحه های مختلف مسائل تخصصی در سازمان بازرسی بودند.

دادستان کل کشور در بخشی از صحبت های خود تاکید کرد: نظرهای کارشناسی مرحوم خبره از نظر حقوقی و انجام امور بازرسی مورد توجه و تکیه تمام همکاران و مسئولان قضایی بود. چرا که همواره نظرهای مرحوم خبره توام با عدالت و مبتنی بر قانون بود.

رئیسی افزود: من تردید ندارم که قلم آقای خبره و گزارش های تخصصی ایشان همچنان در امور مهم کشور باقی است و نظرهای ایشان نیز در جریان امور همچنان موثر خواهد بود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *