رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اجرای پروژه ادامه اتوبان صیاد در قالب تونل زیر زمینی/ بهره برداری از این تونل طی سه سال آینده

9:49 - 16 مهر 1393
کد خبر: ۹۶۶۳
خبرگزاری میزان: رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران با بیان این که ساخت تونل در ابتدای اتوبان صیاد شیرازی تا پایان دوره مدیریت شهری فعلی اجرا و بهره برداری می شود، گفت: ساخت تونل بر سطح زمین در این نقطه نیازمند تملک های بسیار است. به همین دلیل اجرای این پروژه از زیر زمین بررسی خواهد شد.

: رئیس کمیسیون حمل ونقل و عمران شورای شهر تهران با بیان این که ساخت تونل در ابتدای اتوبان صیاد شیرازی تا پایان دوره مدیریت شهری فعلی اجرا و بهره برداری می شود، گفت: ساخت تونل بر سطح زمین در این نقطه نیازمند تملک های بسیار است. به همین دلیل اجرای این پروژه از زیر زمین در کمیسیون عمران شورای شهر بررسی خواهد شد.

احمد دنیامالی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، درباره ساخت تونل در ابتدای اتوبان صیاد شیرازی اظهار کرد: قرار بود اتوبان صیاد شیرازی به سمت جنوب ادامه پیدا کند. ادامه این مسیر به سمت جنوب با احداث یک تونل امکان پذیر است. براین اساس در جلسه کمیسیون عمران شورای شهر آخرین وضعیت حوزه عمرانی به ویژه احداث تونل در ابتدای این اتوبان بررسی خواهد شد.


وی افزود: اگر بخواهیم تونل را در این منطقه بر سطح زمین اجرا کنیم باید تملک های بسیاری انجام دهیم. که این نوع اجرا مشکلاتی را از جمله در زمینه بافت ایجاد می کند.

رئیس کمیسیون حمل ونقل و عمران شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: برای اجرای تونل از زیر زمین باید بررسی هایی را انجام دهیم و امکان اجرای ان را بررسی کنیم، اما این پروژه به طور قطع در دوره مدیریت شهری اجرا و بهره برداری می شود.

گفتنی است؛ اتوبان صیاد شیرازی میدان سپاه را به محله اقدسیه در منطقه یک متصل می‌سازد و یکی از بزرگراه‌های اصلی در مسیر جنوب به شمال شهر و بالعکس است. این اتوبان دسترسی‌هایی با بزرگراه‌های شهیدهمت- رسالت- آیت الله صدر و مدان نوبنیاد دارد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *