تاکید نوبخت بر تحویل به موقع بودجه سال 94/توضیحات سیف در مورد مسائل ارزی و ریالی

19:44 - 15 مهر 1393
کد خبر: ۹۶۳۹
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
خبرگزاری میزان: معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور در نشست مشترک دولت و مجلس بر تحویل به موقع بودجه سال 94 به مجلس تاکید کرد.

: معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور در نشست مشترک دولت و مجلس بر تحویل به موقع بودجه سال 94 به مجلس تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ، نشست دولت و مجلس از ساعت 18:10 امروز در بهارستان با حضور حجت‌الاسلام روحانی و علی لاریجانی در حال برگزاری است.

محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت پس از سخنرانی روسای کمیسیون‌ها در مورد مسائل مربوط به بودجه، رشد اقتصادی، تامین منابع مالی پروژه‌های عمرانی صحبت و بر تحویل به موقع بودجه سال 94 به مجلس تاکید کرد.

سیف رئیس کل بانک مرکزی نیز که هم اکنون در حال سخنرانی است در مورد مسائل ارزی و دلاری به نماینگان مجلس گزارش می‌دهد.

قرار است پس از سیف، طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی به سخنرانی بپردازد.

با آغاز این نشست روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس همچون تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، رحمانی رئیس کمیسیون صنایع مجلس، فتحی‌پور رئیس کمیسیون اقتصادی و هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس همانگونه که از قبل برنامه ریزی شده بود به سخنرانی پرداختند.

ارسلان فتحی‌پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در سخنان خود ضمن تاکید بر تولید بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اصرار کرد.

فتحی‌پور رئیس کمیسیون اقتصادی به عنوان اولین سخنران در اظهارات خود بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و حمایت از تولید و رفع موانع تولید از دیگر موضوعاتی بود که وی به آن پرداخت.

سیدمهدی هاشمی رئیس کمیسیون عمران مجلس وضعیت بحران آب را جدی دانست و گزارشی از وضعیت کمبود آب به نمایندگان و اعضای دولت ارائه کرد.

همچنین رئیس کمیسیون عمران مجلس در این نشست از نبود برنامه‌ریزی مناسب از سوی دولت برای حوزه مسکن انتقاد کرد و گفت که ما هنوز نمی‌دانیم که دولت در این زمینه چه تصمیماتی اتخاذ کرده است.

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *