بسته آموزش پیشگیری استعمال دخانیات در مدارس کشور توزیع می‌شود

15:59 - 15 مهر 1393
کد خبر: ۹۶۱۷
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: مسئول دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات از ارائه بسته آموزشی پیشگیری از استعمال دخانیات در مدارس برای نخستین بار در کشور در سال جاری خبر داد و گفت: این طرح در مقاطع ابتدایی و متوسطه اجرا خواهد شد.

: مسئول دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات از ارائه بسته آموزشی پیشگیری از استعمال دخانیات در مدارس برای نخستین بار در کشور در سال جاری خبر  داد و گفت: این طرح در مقاطع ابتدایی و متوسطه اجرا خواهد شد.

خدیجه محصلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی درباره ممنوعیت استعمال دخانیات اظهار کرد: بحث کارگروه آموزشی به وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی محول شده است که می‌توان به بسته آموزشی به گروه‌های هدف در بین دبستانی‌ها، دانش آموزان متوسطه، دانشجویان و کارمندان اشاره کرد.

وی در ادامه به توزیع بسته آموزشی پیشگیری استعمال دخانیات در مدارس کشور اشاره کرد و گفت: این بسته با هماهنگی آموزش و پرورش و وزارت بهداشت تهیه و تدوین شده است. درحقیقت این طرح در دبستان و مدارس راهنمایی برای نخستین بار در سال جاری اجرا خواهد شد.

به گفته مسئول دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات، قرار است این طرح با هماهنگی واحد آموزش و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، ستاد کشوری کنترل دخانیات و حمایت سازمان آموزش و پرورش نیز به صورت گسترده در سطح کشور اجرا شود.

محصلی در ادامه به ارائه بسته های آموزشی به دانشجویان و کارکنان اشاره کرد و گفت: در حقیقت بسته های آموزشی برای این قشر در دستور کار ستاد کشوری کنترل دخانیات قرار دارد و در حال تهیه است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *