رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

جهش غیر منتظره قیمت مسکن در صورت ادامه رکود بورس

14:41 - 15 مهر 1393
کد خبر: ۹۶۰۲
دسته بندی: صفحه نخست ، عمومی
خبرگزاری میزان: رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران از افزایش قیمت محدود مسکن در نیمه دوم زمستان سال جاری خبر داد و اعلام کرد: در ماه های پایانی زمستان به دلیل افزایش نرخ تورم همه کالا ها از جمله مسکن با افزایش قیمت مواجه می شوند.

: رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران از افزایش قیمت محدود مسکن در نیمه دوم زمستان سال جاری خبر داد و اعلام کرد: در ماه های پایانی زمستان به دلیل افزایش نرخ تورم همه کالا ها از جمله مسکن با افزایش قیمت مواجه می شوند.

حسن محتشم در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی میزان، ضمن بیان مطلب فوق ادامه داد: در نیمه دوم زمستان سال جاری یک عده از متقاضیان به دلیل افزایش قیمت مسکن در سال آینده نسبت به خرید مسکن روی می آورند که همین امر منجر به افایش تقاضا در بازار می شود.

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران، در ادامه با اشاره به روند افزایش قیمت مسکن در آینده اعلام کرد: در صورتی که طی سال آینده شرایط موجود در بازار مسکن به همین روال ادامه پیدا کند شاهد افزایش 10 تا 15 درصدی قیمت مسکن خواهیم بود.

وی ادامه داد: طی شش ماهه اول سال آینده در صورتی که دولت برای نقدینگی بالای جامعه فکری نکند و بازار بورس کشور همچنان در رکود به سر ببرد شاهد حجوم نقدینگی به بخش مسکن خواهیم بود به طوری که با جهش غیر منتظره قمیت در بازار مسکن مواجه خواهیم شد.

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران، با بیان این که دولت در اقتصاد هوشمندانه حرکت می‌کند ادامه داد: سال آینده رونق نسبی وارد بازار مسکن می‌شود، و رونق سال آینده نیز باید در بخش تولید، خرید و فروش و اجاره ایجاد شود.

وی با بیان این‌که برنامه‌های سال آینده مسکن از سوی دولت در حال پیگیری است، گفت: برنامه‌های مسکن اجتماعی و حمایتی و کنترل بازار بورس از برنامه‌های دولت جدید است که این امر موجب کنترل و همزمان رونق نسبی مسکن می‌شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *