سازمان تعزیرات در سریع ترین زمان به پرونده های قاچاق رسیدگی می کند

14:27 - 15 مهر 1393
کد خبر: ۹۵۹۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
خبرگزاری میزان: مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: قاچاق یکی از پدیده های شوم اقتصادی است که ضربه جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند.

: مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: قاچاق یکی از پدیده های شوم اقتصادی است که ضربه جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند .

به گزارش : مهدی عباسی افزود: در این راستا باید تمام تلاش و همت متولیان امر به سمت و سو مبارزه جدی با این پدیده مخرب باشد تا بتوان از اقتصاد داخلی و تولید کنندگان حمایت کرد.

وی ادامه داد: ورود کالای قاچاق به کشور علاوه بر ضربه به تولیدکنندگان باعث ایجاد ضرر وزیان و خسارت گاها جبران ناپذیر به مصرف کنندگان نیز می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اضافه کرد: تعزیرات حکومتی با ایجاد شعب ویژه رسیدگی به پرونده های قاچاق گامی مهم در برخورد با قاچاقچیان و عرضه کنندگان کالای قاچاق برداشته و در سریعترین زمان ممکن به اینگونه پرونده ها رسیدگی و رای مقتضی صادر می شود.

وی عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون 401 فقره پرونده قاچاق به شعب ویژه ارسال که از این تعداد 398 فقره رسیدگی و متخلفین این بخش به مبلغ 1 میلیارد و 812 میلیون و 771 هزار و 675 ریال جزای نقدی محکوم شدند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *