رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تولیدکنندگان خود را با بهترین‌های دنیا مقایسه کنند

11:43 - 15 مهر 1393
کد خبر: ۹۵۵۱
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
خبرگزاری میزان: وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم حمایت از حقوق مصرف کننده گفت: کیفیت، عین صنعت و تولید است و باید در کنار توجه به کمیت به کیفیت نیز توجه داشت.

: وزیر صنعت ، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم حمایت از حقوق مصرف کننده گفت : کیفیت، عین صنعت و تولید است و باید در کنار توجه به کمیت به کیفیت نیز توجه داشت.

به گزارش میزان محمد رضا نعمت زاده افزود: وقتی واحدهای تولیدی، حقوق مصرف کننده را درنظر بگیرند باعث افزایش فروش و رشد صنعت خواهد شد.

وی با بیان اینکه مصرف کننده باید بتواند انتخابی بر مبنای اطلاعات داشته باشد و در واقع اطلاعات گیری از کالا و خدمات حق اوست ادامه داد: در حمایت از مصرف کنندگان، خریدار باید بداند به کجا مراجعه کند و چه کالایی را با چه کیفیت و قیمتی تهیه کند و این موضوع جز با رقابت و عرضه کافی محصول محقق نمی‌شود.

نعمت زاده افزود: تولید کنندگان خود نخستین مصرف کنندگان محصولات هستند و جدای از آن نمی باشند، بنابراین باید در کنار توجه به تولید، به حقوق مصرف کننده نیز توجه داشته و خود را با بهترین های دنیا مقایسه کنند و شاخص های ارزیابی استاندارد بین المللی را در نظر بگیرند.

وزیر صنعت،معدن و تجارت افزود: صنعتگران و تولیدکنندگان باید برای جلب رضایت مشتریان تلاش ‌کنند تا ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان در اولویت باشد و ضمن ارائه خدمات قبل، بعد و در حین فروش، این خدمات به نحوی تنظیم شود که رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *