طرح مسأله نابودی داعش توسط سردار سلیمانی قدرت ایران در منطقه را نشان می‌دهد

16:43 - 14 مهر 1393
کد خبر: ۹۴۸۰
دسته بندی: سیاست ، عمومی
خبرگزاری میزان: عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه داعش دست پرورده آمریکایی ها است افزود: حرف سردار سلیمانی ما درباره حمایت آمریکایی ها از داعش و اینکه اگر این گروهک تروریستی اقدام به حمله به قبور مطهر اهل بیت(ع) کنند، آنها را نابود خواهیم کرد؛ نشانگر قدرت بلامنازع ایران در منطقه است.

: عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه داعش دست پرورده آمریکایی ها است افزود: حرف سردار سلیمانی ما درباره حمایت آمریکایی ها از داعش و اینکه اگر این گروهک تروریستی اقدام به حمله به قبور مطهر اهل بیت(ع) کنند، آنها را نابود خواهیم کرد؛ نشانگر قدرت بلامنازع ایران در منطقه است.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی میزان افزود: آمریکایی ها سال ها است در تلاش هستند به گفته امام راحل ما که اسلام آمریکایی را در جهان به جای اسلام ناب محمدی به جهانیان بشناساند.

وی درباره مقاومت و ایستادگی ملت عراق مقابل گروهک تروریستی داعش، اظهار کرد: همگان دیدند که با همیاری روحانیون و مردم عراق چگونه گروه داعش دچار تفرقه و در حال از بین رفتن است.

رییس کمیته روابط خارجی مجلس هشتم افزود: اهالی کفر و استکبار باید بدانند که ایرانی ها برای هر نوع توطئه‌چینی در برابر اسلام عزیز نه تنها آماده هستند، بلکه طرحی جامع و کاملی برای مبارزه با این تهاجمات فرهنگی از جمله تفکرات اسلام ستیز گروه داعش را دارند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *