اسراییل یک سازمان غیرقانونی و جعلی است/ مقاومت تنها راه پایان اشغالگری

10:58 - 11 مهر 1393
کد خبر: ۹۲۲۳
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: کارشناس و تحلیلگر اسپانیایی گفت: "مقاومت، مقاومت و مقاومت" تنها ادامه این راه، فلسطینی ها را ازدست ارتش اشغالگر اسرائیل نجات خواهد داد و فلسطین را آزاد می کند.
: کارشناس و تحلیلگر اسپانیایی گفت: "مقاومت، مقاومت و مقاومت" تنها ادامه این راه، فلسطینی ها را ازدست ارتش اشغالگر اسرائیل نجات خواهد داد و فلسطین را آزاد می کند.

به گزارش "خوان انتونی آگیلار" کارشناس و تحلیلگر اسپانیایی در حاشیه کنفرانس افق نو که با حضوری جمعی از اندیشمندان و فیلمسازان مستقل در هتل لاله تهران برگزار شد، درگفتگویی گفت، شرایط فلسطین کوس رسوایی تمامی دنیا است، مردم فلسطین برای مردم اروپا بسیار مهم و با اهمیت هستند، موضع ما همبستگی با ملت فلسطین است و ما با تمام وجود معتقدیم که اسراییل یک سازمان غیرقانونی و جعلی است، اسراییل تحت هیچ شرایطی نمی تواند موضع کنونی خود (کشتار و نسل کشی) را توجیه کند.

وی با تاکید بر اینکه موجودیت رژیم صهیونیستی بر پایه جنگ و کشتار بنا نهاده شده است افزود: من فکر می کنم که درآینده شاهد جنگ افروزی ها، کشتارها و بمباران های بسیاری از سوی اسرائیل باشیم.

این تحلیلگر و روزنامه نگار اسپانیایی درمورد شرایط سخت ناشی از اشغال مردم فلسطین و راهکار پایان دادن به اشغال فلسطین گفت، مقاومت، مقاومت ومقاومت، تنها ادامه این راه فلسطینیان را ازدست ارتش اشغالگراسرائیل و اشغالگری آنها نجات خواهد داد و فلسطین را آزاد می کند. من مقاومت فلسطینیان را موضوعی مهم و اساسی می دانم، ما اسپانیایی ها همیشه می گوییم که "کسی که مقاومت کند پیروز خواهد شد"، با این که توان تسلیحاتی فلسطینی ها قابل مقایسه با ارتش اسرائیل نیست، اما در جنگ های نامتقارن پیروزی همیشگی با طرفی است که بیشتر مقاومت می کند. با وجود اینکه قدرت های زیادی از اسراییل حمایت می کنند و با توجه به ذات وجودی اسرائیل، احتمال حملات آینده اسرائیل به فلسطین وجود دارد ولی پیش بینی من از آینده، پیروزی حتمی مقاومت فلسطینی ها خواهد بود.

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *