رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

آمار بازدید از برج میلاد تهران از مرز یک میلیون نفر گذشت

12:51 - 23 تير 1393
کد خبر: ۹۱۵
دسته بندی: جامعه ، عمومی
مدیرعامل برج میلاد تهران گفت: از زمان آغاز به کار جشنواره رمضان تاکنون بیش از 400 هزار نفر از جشنواره رمضانی و بیش از یک میلیون نفر از ابتدای سال جدید از برج میلاد تهران بازدید کرده اند.

: مدیرعامل برج میلاد تهران گفت: از زمان آغاز به کار جشنواره رمضان تاکنون بیش از 400 هزار نفر از جشنواره رمضانی و بیش از یک میلیون نفر از ابتدای سال جدید از برج میلاد تهران بازدید کرده اند.

به گزارش ، فرزاد هوشیار پارسیان افزود: همزمان با اغاز ماه مبارک رمضان، جشنواره ویژه ای با عنوان شادی های حلال در بلندترین برج پایتخت راه اندازی شده است که استقبال شهروندان و گردشگران خارج از انتظار ما بود.

به گفته وی با گذشت 2هفته از ماه رمضان بیش از 400 هزار نفر از برج میلاد تهران بازدید کرده اند. ضمن آنکه آمار بازدیدهای ما از ابتدای سال تاکنون به بیش از یک میلیون نفر رسیده و از ابتدای سال تا 21 تیرماه یک میلیون و 102 هزار و 831 نفر از بخش های مختلف برج میلاد تهران بازدید کرده اند.

هوشیار پارسیان با بیان اینکه استقبال مردم از برنامه جشنواره رمضانی بسیار گسترده بود و در بسیاری از شب ها شاهد ترافیک سنگین در محوطه های اطراف برج میلاد تهران بودیم، تصریح کرد: یکی از ویژه برنامه های ما که هر شب اجرا شد، پهن کردن سفره افطاری برای صد کودک یتیم بود که این بخش به شدت مورد استقبال خیرین قرار گرفت و هر شب راس ساعت 20، خیرین به 100 کودک یتیم در سفره خانه سنتی برج میلاد افطاری می دادند.

به گفته وی، برنامه های دیگر این جشنواره برگزاری استیج و حضور هنرمندان و مسوولان، راه اندازی غرفه های مختلف سوغات، اقوام، سبک زندگی ایرانی- اسلامی، راه اندازی ایستگاه های دوچرخه سواری، راپل، جامپینگ، شهر بازی کودکان و ... است که شهروندان استقبال خوبی از آن کرده اند.

هوشیار پارسیان اعلام کرد: حضور پنگول و سنجد در شب های مختلف از دیگر برنامه هایی بود که مردم به ویژه کودکان ارتباط خوبی با آن برقرار کرده و به رغم آنکه این برنامه ساعت 12 بامداد در استیج اجرا می شود، اما مردم حضور گسترده ای دارند.

مدیرعامل برج میلاد تهران خاطر نشان کرد: استقبال شهروندان به گونه ای بوده که تعداد بسیار زیادی از این شهروندان به همراه خانواده هایشان تا پاسی از شب در برج میلاد حضور دارند و از برنامه های مختلف که اجرا می شود، استفاده کرده اند.

وی درباره برنامه شب های احیا دربرج میلاد تهران گفت: برج میلاد همزمان با شب های احیا و شهادت حضرت علی (ع) تعطیل است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *