رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

راه‌اندازی سامانه مجازی مدیریت نظارت بر دارو تا پایان سال در کشور

13:05 - 09 مهر 1393
کد خبر: ۹۱۲۱
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان غذا و دارو از راه‌اندازی سامانه مجازی مدیریت نظارت و ارتباطات مردمی در حوزه دارو تا پایان امسال خبر داد.

: مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان غذا و دارو  از راه‌اندازی سامانه مجازی مدیریت نظارت و ارتباطات مردمی در حوزه دارو  تا پایان امسال خبر داد.

جلال غفارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، درباره سامانه مجازی مدیریت نظارت و ارتباطات مردمی اظهار کرد: متاسفانه در کشور با رسانه‌های غیر مجاز رو‌به‌رو هستیم که سبب شده تا شاهد افزایش تقاضای افراد در خصوص داروهای غیر مجاز باشیم.

وی در ادامه با بیان این مطلب که این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی و کار اساسی است، افزود: در حقیقت وزارت بهداشت این موضوع را جزو مصوبه‌های خود قرار داده است و در تلاش است تا سامانه مجازی رسمی وابسته به وزارت بهداشت را ایجاد و راه‌اندازی کند، تا مردم بتوانند با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه سوالات خود را مطرح و اطلاعات لازم در راستای تهیه فراورده‌های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

غفارزاده با اشاره به این مطلب که سامانه تلفنی مدیریت نظارت و ارتباطات مردمی وزارت بهداشت با شماره  1490 در کشور فعالیت می کند و پاسخگوی اقلام دارو و آرایشی است، افزود: در حقیقت سازمان غذا و دارو در راستای فراگیر شدن این موضوع در تلاش است که این سامانه ایجاد شود.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان غذا و دارو در خاتمه خاطر نشان کرد: امیدواریم با تجهیز زیر ساخت‌ها تا پایان سال شاهد راه‌اندازی سامانه مجازی مدیریت نظارت و ارتباطات مردمی باشیم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *