رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

21:38 - 08 مهر 1393
کد خبر: ۹۰۴۵
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از 9 تا 13 مهر را اعلام کرد.

: پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از 9 تا 13 مهر را اعلام کرد.

به گزارش ، به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه؛ 9مهر تا یکشنبه؛ 13 مهر در محورهای مواصلاتی کشور اعمال خواهد شد. تردد موتور سیکلت ازساعت 12 ظهر چهارشنبه؛ 9 مهر تا 24 یکشنبه؛ 13 مهر در محورهای هراز، فیروزکوه، کرج- چالوس، قزوین- رشت، تهران- سمنان- مشهد، و بالعکس ممنوع می باشد.2- محور کرج- چالوس ممنوع است، همچنین انواع تریلر و کامیون ها نباید از محور کرج چالوس تردد کنند.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 جمعه؛ 11 مهر تا 2 بامداد شنبه؛ 12 مهر از کرج به سمت مرزن آبادممنوع بوده و از ساعت 17 جمعه تا 2 بامداد شنبه با اعلام ماموران پلیس راه در محل حرکت انواع وسایل نقلیه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد( دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 14 تا 24 یکشنبه؛13 مهر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 تا 24 از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه است.

در محور هراز نیز تردد تمامی تریلرها، کامیون ها و کامیونت ها به جز حاملان مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه ممنوع است.

همچنین تردد تمامی تریلرها بجز حاملان مواد سوختی وفاسد شدنی در محور فیروز کوه از ساعت 6 تا 24روزهای جمعه و یکشنبه؛ 11 و 13 مهر از تهران به قائم شهر وبالعکس ممنوع خواهد بود.

تردد همه تریلرها و کامیون ها به جز حاملان مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزجمعه از نراق به کاشان و بالعکس ممنوع است، رانندگان اینگونه وسایل می توانند از محور کاشان به دلیجان و بالعکس از سه راهی سوک چم به برزک و در نهایت سه موته گلپایگان به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

گفتنی است؛ مرکزاطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و88255555 (10خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است. رانندگان وسایل نقلیه ای که در طول مسیر دارای محدودیت در حرکتند ،موظف هستند به نحوی برنامه ریزی و تردد کرده که قبل از ساعت اجرای محدودیت از جاده عبور کنند در غیر این صورت از حرکت آنان جلوگیری به عمل می آید. رانندگان وسایل نقلیه باربری و حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی نیز هنگامیکه فاقد بار هستند در محورهایی که محدودیت تردد کامیون و کامیونت و تریلر اعمال می شود مجاز به تردد نیستند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *