رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

توسعه روابط با انگلیس تا زمان عذرخواهی رسمی کامرون به مصلحت نیست

18:41 - 08 مهر 1393
کد خبر: ۹۰۳۵
دسته بندی: سیاست ، عمومی
خبرگزاری میزان: کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در بیانیه‌ای اعلام کرد که توسعه روابط با انگلیس تا عذرخواهی رسمی نخست‌وزیر انگلیس به مصلحت نیست.

: کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در بیانیه‌ای اعلام کرد که توسعه روابط با انگلیس تا عذرخواهی رسمی نخست‌وزیر انگلیس به مصلحت نیست.

به‌ گزارش ، کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس امروز(سه شنبه) در بیانیه‌ای نسبت به مواضع اخیر نخست‌وزیر انگلیس واکنش نشان داد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

جنایت و خیانت‌های دولتمردان انگلیس در طی دهه‌های گذشته هیچگاه از حافظه ملت، با بصیرت ایران اسلامی پاک نخواهد شد، همه می‌دانند دولت انگلیس با ایجاد اختلافات مذهبی در میان ملت‌های مسلمان با خلق گروه‌های ملحد، منحرف و حمایت از گروه‌های تروریستی از جمله داعش، القاعده و منافقین سنگ بنای اختلافات مرزی بسیاری از کشورها همواره چهره واقعی خود را برای ملت‌های منطقه به تصویر کشیده است.

امروز وضعیت نابسامان سیاسی و اقتصادی انگلیس نخست‌وزیر کامرون را به پریشان گویی وا داشته که در نشست سازمان ملل پرده دیگری از خصومت‌های کینه‌توزی جبهه باطل علیه ایران اسلامی به نمایش گذاشت.
شاید برخی ازساده‌لوحان داخلی به خود آیند و احساس نکنند که دشمنان قسم خورده نظام اسلامی دست از خصومت خود برداشته‌اند، از این‌رو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌ خارجی مجلس توصیه اکید می‌کند که توسعه رابطه با انگلیس در این مقطع تا عذرخواهی رسمی نخست‌وزیر انگلیس به مصلحت نیست.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *