بررسی دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور به آمریکا و روسیه در جلسه حزب اسلامی کار

13:09 - 08 مهر 1393
کد خبر: ۸۹۸۳
خبرگزاری میزان: عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار گفت: در جلسه گذشته این حزب مهم‌ترین دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و روسیه از سوی اعضا مورد بررسی قرار گرفت.

: عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار گفت: در جلسه گذشته این حزب مهم‌ترین دستاوردهای سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و روسیه از سوی اعضا مورد بررسی قرار گرفت.

محمدنیشابوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی میزان با اشاره به اینکه بررسی سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و روسیه از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در جلسه دیشب این حزب بود اظهار کرد: باتوجه به اینکه سفر رئیس‌جمهور به آمریکا بازتاب مهمی را در عرصه جهانی برای جمهوری اسلامی ایران دربرداشت این موضوع در جلسه دیشب حزب اسلامی کار از سوی اعضای شورای مرکزی مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت.

وی افزود: اعضا حزب پس از بررسی سفر رئیس‌جمهور به آمریکا و همچنین مذاکرات میان ایران و 1+5 به نتیجه رسیدند که با توجه به تلاش دولت یازدهم در مذاکرات هسته‌ای باید تا انجام دور نهایی مذاکرات میان ایران و کشورهای غربی منتظر ماند و نباید تصمیم و قضاوت زودهنگامی در باب این موضوع در جامعه شکل بگیرد.

نیشابوری با اشاره به اینکه در جلسه دیشب حزب گزارش جامعی درباره فعالیت‌های انتخاباتی حزب ارائه شد گفت: در این جلسه نماینده حزب کار در شورای هماهنگی اصلاحات به صورت جامع درباره آخرین فعالیت‌‌ها و برنامه‌های انتخاباتی حزب و شورای هماهنگی اصلاحات توضیحات جامعی را ارائه داد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *