رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

ثبت‌نام آزمون دکتری سال 94 از 16 آذرماه/ نام‌نویسی کنکور سراسری از 19 بهمن‌‌ماه آغاز می‌شود

12:55 - 08 مهر 1393
کد خبر: ۸۹۸۱
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت نام کنکور دکتری سال 94 از 16 آذرماه اظهار کرد: جزئیات این آزمون طی چند روز آینده اعلام خواهد شد.

: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت نام کنکور دکتری سال 94 از 16 آذرماه اظهار کرد: جزئیات این آزمون طی چند روز آینده اعلام خواهد شد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، درباره زمان آزمون سراسری سال 94 اظهار کرد: در گذشته ثبت نام کنکور در 16 آذر ماه صورت می‌گرفت، این در حالی است که نام‌نویسی کنکور سراسری سال 94 از روز یکشنبه 19 بهمن‌ماه آغاز شده و تا روز سه‌شنبه 28 بهمن‌ماه ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ثبت نام آزمون سراسری دکتری از 16 آذرماه آغاز خواهد شد و طی چند روز آینده جزئیات آن نیز اعلام می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ثبت‌نام داوطلبان از طریق سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد، افزود: این آزمون در روزهای پنجشنبه 21، جمعه 22 و شنبه 23 خردادماه 94 در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گفته توکلی با توجه به این‌که در سال ۹۴ ماه مبارک رمضان اواخر خردادماه آغاز می شود، نمی‌توانیم کنکور را در هفته اول تیرماه برگزار کنیم و به دلیل تسهیل در امر روزه‌داری داوطلبان کنکور را پیش از فرا رسیدن ماه فریضه الهی برگزار می کنیم.

وی در خاتمه  بابیان این مطلب کنکور 94 از نظر اجرایی با تغییرات روبه‌رو نخواهد شد، گفت: ضوابط موجود در کنکور یک ماه قبل از ثبت دفترچه  روی سایت اعلام می شو د و اگر در این بازده زمانی  تغییری اعلام نشود مبنی براین است که هیچ تغییراتی در ضوابط نخواهیم داشت.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *