پرداخت تلفنی کمک‌های نقدی خیرین در هلال‌احمر ممکن شد

20:10 - 27 مهر 1394
کد خبر: ۸۹۴۴۰
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر گفت: کد #۵۱۵۱*۷۳۳* برای این سرویس در نظر گرفته شده که مشترکین تمام اپراتورهای تلفن همراه می‌توانند رقم مورد‌ نظر خود برای مشارکت در فعالیت‌های خیرخواهانه به این سازمان اهدا کنند.

به گزارش گروه اجتماعی میزان، فرح‌ناز رافع، رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با راه اندازی این سامانه، گامی بلند، روزآمد و با تاثیرگذاری فوق‌العاده در گستره کل کشور برای جذب مشارکت‌های مردمی از طریق مجموعه مشترکین شبکه تلفن همراه برداشته شده است.

وی افزود: کد کوتاه #5151*733* برای این سرویس در نظر گرفته شده که مشترکین تمامی اپراتورهای تلفن همراه می‌توانند با مشخص کردن رقم مورد‌نظر خود برای مشارکت در فعالیت‌های خیرخواهانه و نیکوکارانه جمعیت هلال احمر، کمک‌های خود را به این سازمان اهدا کنند.

بر این اساس، در این سرویس کاربر بدون نیاز به نصب نرم افزار یا تنظیم آیتمی خاص در گوشی خود، تنها عبارت "#5151*733*" را شماره گیری می‌کند. پس از چند لحظه و در صورتی که برای نخستین بار این عبارت را در گوشی خود شماره گیری می‌کنید، صفحه انتخاب زبان برای شما ظاهر می‌شود.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، انتخاب زبان:

1. فارسی

2. English

3. Farsi Ba Horoofe Englisi

با زدن کلید تایید و وارد کردن عدد مربوط به زبان دلخواه خود، صفحه مبلغ اهدایی برای شما ظاهر می‌شود. سپس با زدن کلید تائید و وارد کردن عدد مبلغ کمک، در ادامه کار شماره کارت بانکی و پس از آن رمز اینترنتی (رمز دوم) کارت از شما دریافت و در نهایت سرویس مربوطه به شما ارائه می‌شود.

همچنین شماره حساب 42.15000000 سازمان داوطلبان نزد بانک ملت برای دریافت کمک های مردمی در جهت مشارکت در طرح ملی پنجره های امید برای حمایت از سلامت و زندگی بیماران محروم، خانواده‌های بی‌سرپرست و بد سرپرست و زندانیان نیازمند مفتوح است.
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *