انتشار کتاب لشگرکشی بی‌صدا با موضوع نفوذ دشمن

20:30 - 26 مهر 1394
کد خبر: ۸۸۹۰۳
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان - با هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص موضوع نفوذ دشمن به کشور، کتاب لشگرکشی بی‌صدا با موضوع راه‌های نفوذ آمریکا به ایران پساتوافق منتشر شد.

به، با جهت‌گیری از فرمایشات و هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص موضوع نفوذ دشمن به کشور، کتاب لشگرکشی بی‌صدا با موضوع راه‌های نفوذ آمریکا به ایران پساتوافق منتشر شد.

علی قاسمیان مدیر رسانه مؤسسه راهبردی دیده‌بان از انتشار کتاب لشگرکشی بی صدا با موضوع شیوه‌‌ها و راه‌های نفوذ دشمن به کشور خبر داد و گفت:بعد از فرمایشات حضرت آقا که در خصوص نفوذ دشمن به مسئولین هشدار داده بودند، یک کار تحقیقی در حوزه مباحث نفوذ و خصوصاً شیوه‌ها و هدف‌گذاری‌های اتاق فکرهای غرب صورت گرفت که ماحصل آن کتاب لشگرکشی بی‌صدا بود.

وی افزود: در مرحله جمع‌آوری و تحقیقات حوزه‌های مختلف نفوذ از جمله سیاسی، فرهنگی، اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت و این کتاب مشخصاً به حوزه نفوذ سیاسی در جمهوری اسلامی اشاره دارد و انشاالله در آینده نزدیک بقیه ابعاد و حوزه‌های پدیده نفوذ در قالب آثاری دیگر منتشر خواهد شد.

قاسمیان گفت: سابقه پژوهش‌ و تحقیقات در مؤسسه دیده‌بان در موضوع نفوذ دشمن، بسیار کمک کرد که این کتاب در کمترین زمان ممکن بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری به مرحله چاپ و انتشار برسد.

بنابر این گزارش در این کتاب ضمن اشاره به بخشی از سابقه تاریخی نفوذ استکبار به کشور در دوره پهلوی به استراتژی اندیشکده‌های غربی و خصوصاً آمریکا در هدف‌گذاری برای نفوذ به فضای سیاسی ایران، ساختار سیستمی پروژه نفوذ، روش‌های و ابزار مقابله با این پدیده اشاره شده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *