اقدام وحشیانه صاحب یک سگ ! +تصاویر

13:52 - 26 مهر 1394
کد خبر: ۸۸۸۹۷
خبرگزاری میزان - کایتلین سگی ۱۵ ماهه است و صاحبش در اقدامی وحشیانه پوزه او را با یک چسب نواری برق بست. در نتیجه پوزه او ورم کرده بود و رنگ زبانش نیز تغییر کرد. البته با کمک یک دامپزشک حال او کاملا بهبود یافته است.
به گزارش به نقل از نیک صالحی، سگ‌ها به دلیل وفاداری‌شان معروف هستند و اغلب موجودات بی‌خطری به شمار می روند. پر بیراه نیست اگر بگوییم که سگ پاسبان جان و اموال صاحب خودش می باشد.

کایتلین سگی ۱۵ ماهه است و صاحبش در اقدامی وحشیانه پوزه او را با یک چسب نواری برق بست. در نتیجه پوزه او ورم کرده بود و رنگ زبانش نیز تغییر کرد. البته با کمک یک دامپزشک حال او کاملا بهبود یافته است.

 اقدام وحشیانه صاحب یک سگ ! +تصاویر

دامپزشک معالجه کننده این سگ گفته است که آن‌قدر نوار محکم بر روی پوزه سگ بسته شده بود که برای معالجه سگ نیاز به جراحی بود. اما حالا حال سگ خوب است و نیز به مراقب خاص دیگری ندارد. انجمن حمایت از حیوانات چارلستون اعلام کرده است که روز جمعه کایتلین را در چارلستون شمالی پیدا کرده‌اند و به جراحی دیگری برای درمان پوزه او نیاز نمی باشد.

اقدام وحشیانه صاحب یک سگ ! +تصاویر

این سگ به جلوی درب یک خانه مسکونی رفته بود. صاحب آن خانه نیز متوجه این موضوع شده است که پوزه سگ با استفاده از چسب نواری برق محکم بسته شده و همین مسئله آسیب شدیدی به آن وارد کرده است. او سپس سگ را به انجمن حمایت از حیوانات در کارولینای جنوبی برد و مسئولان آنجا نیز همکاری لازم را انجام دادند تا سگ هر چه زودتر درمان شود.

پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد که خون در زبان کایتلین جریان ندارد و عامل این است که زبانش بین دندان‌هایش گیر کرده است. البته در ابتدا گفته شد که برای درمان زخم زیر پوزه سگ به جراحی نیاز است، اما سپس مشخص شد که آن زخم بدون جراحی نیز قابل درمان است.

در این ارتباط شخصی به نام ویلیام لئونارد دادسون به اتهام خشونت علیه حیوانات دستگیر شد. مبلغ وثیقه ویلیام ۴۱ ساله نیز ۵۰ هزار دلار تعیین شده است. علاوه بر آن، بر اساس حکم صادر شده ویلیام باید سگ دیگری که در اختیار دارد را نیز آزاد کند.

او در اواخر ماه مه این سگ را با مبلغ ۲۰ دلار از یک زن خرید و به آن زن گفت که پوزه سگ را با چسب نواری برق بسته زیرا ظاهرا سگ از وغ وغ کردن دست‌بردار نبوده است. پس از اینکه این اتهام علیه دادسون مطرح شد، او با خنده این ادعا را رد کرد. بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط مسئولان انجمن حمایت از حیوانات آن نوار بین ۳۶ ساعت تا ۴۸ ساعت قبل از پیدا شدن سگ بر روی پوزه آن بسته شده بود.

/انتهای پیام/

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *