رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سقوط جرثقیل در خیابان خیام تلفات جانی نداشت/ جرثقیل متعلق به بخش خصوصی است

10:22 - 25 مهر 1394
کد خبر: ۸۸۳۷۴
خبرگزاری میزان- شهردار منطقه 12 با بیان اینکه این جرثقیل ساعت 3 بامداد صبح امروز شنبه روبروی ایستگاه خیام در منطقه 12 سقوط کرده افزود: این جرثقیل متعلق به بخش خصوصی بوده و به دلایل نقص فنی سقوط کرده است.

به گزارش گروه اجتماعی میزان، عابد ملکی با بیان اینکه این جرثقیل ساعت 3 بامداد صبح امروز شنبه روبروی ایستگاه خیام در منطقه 12 سقوط کرده افزود: این جرثقیل متعلق به بخش خصوصی بوده و به دلایل نقص فنی سقوط کرده است.

ملکی با بیان این مطلب افزود: جرثقیل برجی که در حال نصب بود به دلیل نقص فنی سقوط کرد ولی خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

وی در خصوص همکاری سازمان های امدادی و نهادهای مرتبط با شهرداری تهران در ساعات اولیه این حادثه اظهار کرد: تمامی عوامل شهرداری و نیروهای امداد رسانی در صحنه حاضر شدند و همچنان در حال همکاری برای نصب این جرثقیل هستند.

براساس این گزارش، تاورکرین برای ساختن ساختمان های بلند، مورد استفاده قرار می گیرد و اجازه حمل اجسام سنگین به بالای بنای مورد نظر را دارد. تاور کرین یا جرثقیل های برجی جزو لوازم ثابت و رایج در مکان‌های ساختمان سازی بزرگ هستند. آنها اغلب اجسام را صدها متر بالا می برند و می‌توانند به فاصله دوری انتقال دهند. کاربر ساختمانی از تاور کرین برای بلند کردن فولاد، بتون، ابزارهای بزرگی مانند ژنراتورها و مشعل‌های استیلنی و انواع مختلفی از مواد ساختمانی دیگر استفاده می کند.

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *