دیدار معاون دبیر ستاد حقوق بشر با مدیرکل حقوق بشر وزارت خارجه اندونزی

11:11 - 23 تير 1393
کد خبر: ۸۸۳
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
گروه حقوقی قضایی خبرگزاری میزان: معاون دبیر ستاد حقوق بشر ایران با مدیرکل حقوق بشر وزارت امورخارجه اندونزی که در رأس یک هیئت دیپلماتیک به ایران آمده است دیدار و گفت‌وگو کرد.

گروه حقوقی قضایی : معاون دبیر ستاد حقوق بشر ایران با مدیرکل حقوق بشر وزارت امورخارجه اندونزی که در رأس یک هیئت دیپلماتیک به ایران آمده است دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش گروه حقوقی و قضائی ، این دیدار در راستای گسترش همکاری‌های قضائی و حقوق بشری میان ایران و اندونزی و به منظور آشنایی بیشتر دو طرف، خصوصا طرف اندونزیایی با فعالیت‌های ستاد حقوق بشر و سیستم قضائی ایران انجام شد.

در این دیدار خسرو حکیمی، معاون دبیر ستاد حقوق بشر، ضمن تشریح سیستم قضائی ایران برای طرف اندونزیایی، مکانیزم عملکرد و فعالیت ستاد حقوق بشر را تبیین کرده و برخی از فعالیت‌های این ستاد را بر شمرد.

در این دیدار همچنین محمد انشور، مدیر کل حقوق بشر وزارت خارجه اندونزی نیز ضمن تشریح سیستم قضائی کشورش، فعالیت‌های حقوق بشری اندونزی را که در قالب یک کمیسیون مستقل انجام می‌شود را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد حقوق بشر، دو طرف در ادامه با تکیه بر اشتراکات اسلامی زیادی که میان ایران و اندونزی وجود دارد و با تاکید بر اهمیت راه یافتن آراء و نظرات کشورهای اسلامی در مجامع بین‌المللی، بر گسترش همکاری‌های دو جانبه حقوق بشری و قضایی تاکید کردند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *