نجات از مرگ حتمی در سقوط پراید به دره چالدران

16:06 - 22 مهر 1394
کد خبر: ۸۷۷۴۲
خبرگزاری میزان - دراین حادثه که صبح امروز در 15 کیلومتری جاده چالدران به خوی اتفاق افتاد یک دستگاه سواری پراید با 5 نفر سرنشین ناگهان از مسیر منحرف و به دره 50 متری سقوط کرد.
نجات از مرگ حتمی در سقوط پراید به دره چالدرانبه گزارش به نقل از خبرگزاری صداوسیما، دراین حادثه که صبح امروز در 15 کیلومتری جاده چالدران به خوی اتفاق افتاد یک دستگاه سواری پراید با 5 نفر سرنشین ناگهان از مسیر منحرف و به دره 50 متری سقوط کرد.

فرمانده پلیس راه ماکو با بیان اینکه تمامی سرنشیان در داخل خودرو گرفتار شده بودند افزود: با تلاش عوامل امداد و نجات هلال احمر ، فوریت‌های پزشکی 115 و رانندگان و مسافران خودروهای دیگر تمامی سرنشیان داخل خودرو نجات داده شدند.

سروان اسماعیل زاده افزود: در این حادثه فقط 2 نفر از سرنشینان به علت شکستگی دست به بیمارستان شهید بهشتی چالدران انتقال داده شدند و بقیه در سلامت کامل هستند.

وی علت این حادثه را بی احتیاطی از سوی راننده پراید به علت تخطئی از سرعت مطمئن و ناتوانی کنترل خودرو در سر پیچ عنوان کرد.

/انتهای پیام/

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *