ده‌نمکی در کارگردانی منطبق بر اعتقادات اجتماعی اش کار می کند

10:01 - 07 مهر 1393
کد خبر: ۸۷۶۶
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: بازیگر "معراجی ها" گفت: سریال " معراجی ها " اولین همکاری ام با مسعود ده‌نمکی بود و در زمینه هدایت بازیگران شیوه خاص خودش را دارد و او در حیطه کارگردانی مطابق اصول و اعتقاداتش به مسائل اجتماعی کار می کند.

: بازیگر "معراجی ها" گفت: سریال " معراجی ها " اولین همکاری ام با مسعود ده‌نمکی بود و در زمینه هدایت بازیگران شیوه خاص خودش را دارد و او در حیطه کارگردانی مطابق اصول و اعتقاداتش به مسائل اجتماعی کار می کند.

به گزارش پوراندخت مهیمن بازیگر پیشکسوت سینما و تلویویزیون در گفتگو با درباره فعالیتهای کاریش و حضور در مجموعه " معراجیها "عنوان کرد: سریال " معراجیها " اولین همکاریم با مسعود ده نمکی بود و در زمینه هدایت بازیگران شیوه خاص خودش را دارد و ده نمکی در حیطه کارگردانی هم بر طبق اصول و اعتقاداتش به مسائل اجتماعی کار می کند.


این بازیگر با اشاره به دور بودن شخصیتی که در سریال " معراجی ها" بازی می کند از خودش گفت: این زن صبور و مقاومی است که تنها فرزندش را در زمان جنگ از دست داده است وحالا با یاد وخاطره فرزندش زندگی می کند.
وی افزود: تلاش کردم ابعاد مختلف شخصیتی این زن را متوجه بشوم و در بازیم از این ویژگی ها بهره ببرم.


مهیمن با اشاره به نظرات مثبت اهالی سینما و تلویزیون نسبت به بازیش در " معراجی ها" تاکید کرد: خوشبختانه اغلب واکنش همکاران مثبت وسازنده بود و منتظرم با پخش قسمت های بعدی سریال از نظرات مردم هم مطلع شوم.
بازیگر " وضعیت سفید" در باره فیلم های آماده اکرانش گفت: فیلم " دو دوست " به کارگردانی محمد بانکی را آماده نمایش دارم؛ در این فیلم نقش مادرحمید عسگری را بازی می کنم که مادری مهربان و دوست داشتنی است.


مهمین در بخش پایانی صحبت هایش تاکید کرد: تصمیم دارم ازاین به بعد نقش هایی را که دوست دارم بازی کنم و پیشنهاداتی را که مناسب نیست ودوست ندارم را قبول نکنم وبه همین دلیل در این چند ماه اخیراغلب پیشنهادات کاری را رد کرده ام.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *