خودروسازی حیاط خلوت سیاسیون است/ پرونده تخلف خودروسازان به قوه قضاییه ارسال شد

9:56 - 07 مهر 1393
کد خبر: ۸۷۶۴
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
خبرگزاری میزان: عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو با بیان اینکه بحث خودرو به اتمام رسیده و در کمیسیون صنایع نیز قرائت شد، گفت: در حال حاضر منتظر نظر و نتیجه قوه قضاییه هستیم و عقیده داریم قیمت خودرو باید 30درصد کاهش یابد.

: عضو کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو با بیان اینکه بحث خودرو به اتمام رسیده و در کمیسیون صنایع نیز قرائت شد، گفت: در حال حاضر منتظر نظر و نتیجه قوه قضاییه هستیم و عقیده داریم قیمت خودرو باید 30درصد کاهش یابد.

نادرقاضی پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی میزان، افزود: کمیته تحقیق و تفحص از خودرو با شناسایی متخلفان و بعد از قرائت، پرونده را به قوه قضاییه فرستاد و همچنان به دنبال نتیجه قوه قضاییه و پیگیر مباحث است.

وی افزود: ارسال پرونده‌های متخلفین در گزارش تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی هم به مراجع قضایی ادامه دارد به نحوی که در حال حاضر 6 پرونده ارسال شده و 7 پرونده دیگر هم به زودی برای صدور حکم به قوه قضائیه ارائه می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه بالاخره بر سر قیمت خودرو چه خواهد آمد، گفت: در هر صورت مجلس کوتاه نمی آید و بر اعتقاد خود وفادار است که قیمت خودرو باید 30 درصد کاهش یابد.

قاضی پور با ابراز گلایه از صنعت خودروسازی در کشور گفت: متاسفانه خودروسازی حیات خلوت سیاسیون است در حالیکه باید بنگاه اقتصادی باشد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *