رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

غرب ادله‎ای در اثبات ادعای اصابت موشک روسیه در ایران ارائه نکرده است

11:09 - 22 مهر 1394
کد خبر: ۸۷۵۸۹
خبرگزاری میزان-سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با اشاره به اینکه اوکراین مسئول مستقیم سرنگون شدن هواپیمای مالزیایی است، گفت: مسئولان غربی ادله‎ای در مورد ادعای واهی اصابت موشک روسیه در ایران ارائه نکردند.
روسیه: اوکراین مسئول مستقیم سرنگون شدن هواپیمای مالزیایی استبه گزارش سرویس بین الملل ؛"ماریا زاخارووا" امروز _چهارشنبه_ در واکنش به گزارش کمیته حقیقت یاب در مورد سقوط هواپیمای مالزیایی در اوکراین، گفت: اوکراین به دلیل مسدود نکردن حریم هوایی خود مسئول مستقیم سرنگون شدن هواپیمای مالزیایی است

وی با اشاره به اینکه رسانه های غربی موضع روسیه را در مورد سقوط هواپیمای مالزیایی در اوکراین نادیده گرفتند، افزود: واشنگتن تبلیغات رسانه ای را در مورد این حادثه به راه انداخت.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با بیان اینکه مسکو از روز نخست آمادگی خود را برای همکاری در مورد سانحه سقوط هواپیما اعلام کرد، اظهار داشت: کمیته  هلندی از همکاری با روسیه پیرامون علل سقوط هواپیمای مالزیایی سر باز زد.

زاخارووا اضافه کرد: تروریست ها پس از عملیات هوایی روسیه در سوریه از مواضع خود گریختند و درخواست ها برای کناره گیری بشار اسد از قدرت به معنای پذیرش مطالبه تروریست هاست.

وی همچنین اظهار داشت که مسئولان غربی ادله‎ای که ادعای واهی اصابت موشک روسیه در ایران را ثابت کند، ارائه نکردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه همچنین خواستار توقف خشونت ها در فلسطین اشغالی شد.

زاخارووا در ادامه افزود: منابع خبری غیرمعتبر آمریکایی از سقوط موشک های جنگنده های روسیه بر روی غیرنظامیان خبر می دهد، اما آنان حتی نمی دانند ماشین های ساخت داخل، چگونه در دست گروه های تروریستی افتاده است. پس بهتر است که آن ها فکری به حال وانت هایشان بکنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *