رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

60 میلیارد تومان، هزینه اولیه ساخت فیلم «سلمان فارسی»

10:40 - 22 مهر 1394
کد خبر: ۸۷۵۱۷
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان - تهیه کننده سریال "سلمان فارسی" گفت: این سریال در ردیف کارهای الف ویژه و فاخر قرار می گیرد و برآورد اولیه ما برای تولید حدودا 60 میلیارد تومان است.
محمود فلاح تهیه کننده تلویزیون در گفت و گو با در باره سرانجام پروژه "سلمان فارسی" به گفت: قبل از شروع تولید پروژه "مختار نامه"به داوود میرباقری این قول را دادند که بعد از خاتمه ساخت سریال "مختار نامه" امکان ساخت سریال "سلمان فارسی" را فراهم کند که با تغییر و تحول در سازمان صدا و سیما قرار شد یک بار دیگر فیلم نامه را بازنویسی کند.

وی ادامه داد: البته که میرباقری فیلمنامه را بازنویسی کرد و به سازمان ارائه داد اما چون سازمان درگیر مشکلات مالی است و هنوز پول این بازنویسی به داوود میرباقری پرداخته نشده کار متوقف است.

این تهیه کننده درباره برآورد بودجه تولید این سریال به میزان اظهار داشت: این سریال در ردیف کارهای الف ویژه و فاخر قرار می گیرد. برآورد اولیه ما برای تولید حدودا 60 میلیارد تومان است.

وی درباره کارهای جدیدش گفت: قرار است تهیه کنندگی وتولید سه سریال را بعد از خاتمه نوشتن متن و اختصاص بودجه انجام بدهم.


محمود فلاح در توضیح این کارها گفت: کار اول با مضمون دفاع مقدسی با نام "الف دزفول " است که مرجان اشرفی زاده آن را نوشته است.

طرح دوم فیلمنامه سریال "عمار یاسر" است که مربوط به تاریخ اسلام است ومحمد بایرامی وحاج آقا رحیم زاده به صورت مشترک نوشته اند.

طرح سوم " تیغ تیز" است که توسط حامد عنقا درحال نگارش است وادامه سریال " جستجوگران" است.

فلاح درباره "تیغ تیز" افزود: کار مضمونی پلیسی و امنیتی دارد و به لحاظ تحقیقات نگارش زمان زیادی روی آن صرف شده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *