خدمت رسانی به مردم مستلزم روحیه ایثارگری است

9:26 - 06 مهر 1393
کد خبر: ۸۵۹۳
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
خبرگزاری میزان: رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران گفت: امروز باید روحیه جهادی در همه بخش های کشور را تقویت کنیم چرا که همگان وظیفه داریم تا با تاسی از روحیه شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ادامه دهندگان راه شهدا باشیم.

: رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران گفت: امروز باید روحیه جهادی در همه بخشهای کشور را تقویت کنیم چرا که همگان وظیفه داریم تا با تاسی از روحیه شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ادامه دهندگان راه شهدا باشیم.

به گزارش خبرنگار حقوقی میزان، عباس پوریانی در جمع قضات و کارمندان مجتمع قضایی شهید محلاتی (ره) با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: در هشت سال دفاع مقدس خداوند متعال به ما نیرویی داد که با روحیه ایثارگری، رشادت و صداقت در یک نبرد نابرابر مقابل ارتش متجاوز بعثی مقاومت کنیم و پیروز شویم.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در نهادینه کردن فرهنگ جهاد در کشور تاکید کرد: امروز با همان روحیه جهادی هشت سال دفاع مقدس میتوانیم با کمبودها و کاستی ها مبارزه و همانند رزمندگان غیور در شرایط طاقت فرسای گرمای جنوب و سرمای غرب کشور با صلابت و اقتدار در مقابل دشمنان ایستادگی و پیروز شویم و کشور را به جایگاه والای خود برسانیم.

رئیس کل دادگاههای عمومی و انقلاب تهران در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: امروز فعالیت در دستگاه قضایی کار سختی است و  تنها کسانی این مهم را متوجه می شوند که با کار قضاوت آشنا و یا در مجموعه دستگاه قضایی کار کرده باشند.

وی با اشاره به حجم ورودی پرونده ها و فشار  کاری بر همکاران در دستگاه قضایی خدمت رسانی به مردم شریف را مستلزم روحیه ایثارگری در میان همکاران قضایی و اداری دانست.

پوریانی اضافه کرد: دشمنان این نظام سعی دارند در منظر افکار عمومی تلاش همکاران را خدشه دار کنند که با استعانت از خداوند متعال و روحیه ایثار نقشه شوم آنان نقش بر آب خواهد شد.
رئیس کل دادگاههای عمومی و انقلاب تهران در ادامه تعامل میان همکاران قضایی و اداری و تشکیل جلسات منظم و اتاق قکر نسبت به ارزیابی از وضعیت موجود و ارائه راهکارهای کاربردی برای کاهش مشکلات موجود را خواستار شد.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه حسینی رئیس مجتمع قضایی شهید محلاتی (ره) به همراه معاون دادستان عمومی و انقلاب ناحیه 14 گزارشی از وضعیت و عملکرد مجتمع ارائه کرد و همچنین از 10 نفر از همکاران قضایی و اداری پر تلاش این مجتمع تقدیر و تشکر به عمل آمد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *