رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تهیه کننده "آرگو" قلاده به گردن آویخت!+عکس

15:22 - 05 مهر 1393
کد خبر: ۸۵۴۱
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: ازدواج جورج کلونی بازیگر مطرح هالیوود و تهیه کننده فیلم ضدایرانی "آرگو" سبب ساز خبرسازی فراوان در رسانه های دنیا شده است و در یک مورد عجیب نشریه فرانسوی "لوپوئن" این ازدواج را به انداختن قلاده به گردن تشبیه کرده است.

: ازدواج جورج کلونی بازیگر مطرح هالیوود و تهیه کننده فیلم ضدایرانی "آرگو" سبب ساز خبرسازی فراوان در رسانه های دنیا شده است و در یک مورد عجیب نشریه فرانسوی "لوپوئن" این ازدواج را به انداختن قلاده به گردن تشبیه کرده است.

به گزارش ازدواج جورج کلونی بازیگر مطرح هالیوود و تهیه کننده فیلم ضدایرانی "آرگو" سبب ساز خبرسازی فراوان در رسانه های دنیا شده است و در یک مورد عجیب نشریه فرانسوی "لوپوئن" این ازدواج را به انداختن قلاده به گردن تشبیه کرده است.

لوپوئن در توصیف ازدواج کلونی نوشته است: کلونی بازیگر هالیود بعداز سال ها سپری کردن دنیای مجردی تصمیم به ازدواج گرفت و قلاده را به گردن خود انداخت.

"جرج کلونی" و " امل علم الدین " تصمیم گرفتند این هفته در شهر ونیز ایتالیا با یکدیگر ازدواج کنند.
همسر36 ساله جرج کلونی فارغ التحصیل رشته وکالت با شاخه حقوق بشر از دانشگاه آکسفورد انگلیس متخصص امور حقوق بشر است.

وی سابقه‌ دفاع از "جولیان آسانژ" که انتشار اخباری بر روی تارنمای "ویکی‌لیکس" دنیا را تکان داد و " جولیا تیموشنکو، نخست‌وزیر پیشین اوکراین را در کارنامه‌ی خود دارد.

او همچنین مشاور «کوفی عنان»، دبیر کل سابق سازمان ملل متحد در امور سوریه بوده است.


روزنامه گاردین هم خبر نامزدی «جورج کلونی» را با توجه به سابقه وی در تجرد طولانی مهم دانست و مقایسه‌های مزاح‌گونه‌ای را در این باره مطرح کرد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *