عاملان شهادت مامور پلیس و یک معلم در ایرانشهر دستگیر شدند

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹:۱۳
کد خبر: ۸۵۳۶۴
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان -سردار حسین رحیمی گفت: عاملان شهادت مامور پلیس و یک معلم در ایرانشهر دستگیر شدند.

عاملان شهادت مامور پلیس و یک معلم در ایرانشهر دستگیر شدندبه گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، عصر دوشنبه هفته جاری تعدادی اشرار مسلح که سوار بر یک دستگاه خودروی پژو405 بودند، با نزدیک شدن به یکدستگاه گشت خودرویی پلیس ایرانشهر در حوالی شهر و در نزدیکی کمربندیمکران،‌ مانع از تردد خودروی پلیس شدند.


بلافاصله یکی از ماموران گشت به نام گروهبان یکم حسینعلی سبحانیان، جهت بررسی موضوع از خودرو پیاده شد که اشرار با سلاه رگباری اقدام به تیراندازی کردند و وی را به شهادت رساندند و سریعا از محل متواری شدند.

همچنین بر اثر این تیراندازی خونبار یکی از معلمان بومی حواشی ایرانشهر به نامپرویز روشناس که در پمپ ایستاده بود ، از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و قبل از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می‌د‌هد.

به دنبال این جادثه مرگبار سریعا نیرو‌های تخصصی پلیس در صحنه حاضر و به بررسی پرونده می‌پردازند و موفق می‌شوند در کمترین زمان ممکن عاملان این جنایت را که افرادی سابقه دارد و خطرناک بودند را شناسایی و ردیبابی کنند.

سردار رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان درباره این خبر به خبرنگار اجتماعی میزان گفت: طبق اطلاعات به دست آمده و قولی که فرماندهی به مردم شهیدپرور ایرانشهر داده بود، عاملان این جنایت در کمتر از 48 ساعت دستگیر و هم اکنون در اختیار پلیس هستند.
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *