مقاومت، حکومت دروغ را در هم خواهد شکست/ بیانیه خانه سینما علیه جنایات صهیونیست‌ها در غزه

15:11 - 22 تير 1393
کد خبر: ۸۴۷
دسته بندی: صفحه نخست ، عمومی
خبرگزاری میزان: خانه سینما طی اطلاعیه‌ای به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه واکنش نشان داد.

 : خانه سینما طی اطلاعیه‌ای به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه واکنش نشان داد.

به گزارش ، متن بیانیه جامعه اصناف سینمای ایران بدین شرح است:

«شادی ضیافت الهی و خلوت عبادت مومنین غزه را در گرم ترین رمضان خاورمیانه، بمبهای دولت جبار صهیونیستی به مهمانی مرگ بدل کرده است.

بنیامین نتانیاهو که صورت مثالی جباریت دولت صهیونیستی است همچون همه جباران اعتماد به نفس از کف دادة عالم ناچار به ریسمان پوسیدة دروغ آویخته است. چرا که زور پوششی جز دروغ ندارد. او به دروغ مردم مظلوم فلسطین را مسبب آغاز خشونت می‌داند، و تجاهل می کند که این اسرائیل است که جنگ برای بقا را در سرزمین‌های اشغالی به قانون روزمرة زندگی بدل کرده است. مردم مظلومی که تحت حکومت آپارتاید صهیونیستی در محاصرة کامل زندگی می‌کنند و ناچارند برای تردد روزانه، برای کار، برای کسب لقمه‌ای نان مجوز روزانه دریافت کنند، چاره ای جز مقاومت ندارند.

سینماگران ایران که آرمان فلسطین را آرمان خود می‌دانند یقین دارند مقاومت فلسطین حکومت دروغ را همان گونه که در پیشگاه افکار عمومی جامعه جهانی رسوا و منزوی کرده است، سرانجام در خواهد شکست، ما نیز همچون دیگر هموطنان آزادة خود اقدامات جنایتکارانه‌ی رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و از سازمان ملل متحد و سایر مجامع بین‌المللی انتظار داریم که در راستای برقراری آتش بس فوری و نجات مردم غزه اقدام عملی انجام دهند.»


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *