مهمتربن رویداد حوزه محصولات پلیمری آغاز به کار کرد

14:08 - 03 مهر 1393
کد خبر: ۸۳۵۵
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
خبرگزاری میزان: نهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با حضور ۷۶۰ شرکت داخلی و خارجی از صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

: نهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با حضور ۷۶۰ شرکت داخلی و خارجی از صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی میزان در نمایشگاه امسال 760 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند که شرکت‌های خارجی از کشورهای ایتالیا، اتریش، ترکیه، تایوان، کره جنوبی، چین و هند به ‌صورت پاویون و از کشورهای انگلستان، آلمان، اسپانیا، یونان، هلند و امارات به ‌صورت مستقل حضور پیدا کرده‌اند.

مشاور ارشد اتحادیه صنف پلاستیک در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی میزان گفت: نمایشگاه ایران پلاست به‌ عنوان مهمترین رویداد بین‌المللی کشور در زمینه تجارت محصولات پلیمری است.

عبدالرزاق کیانی در خصوص برگزاری نمایشگاه ایران پلاست گفت: خوشبختانه امسال با مدیریت و همکاری تشکل‌ها استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه شد و تولید کنندگان پلاستیک به شکل قدرتمند وارد شده اند.

وی افزود:760 غرفه گذار در صنعت پلاستیک در نمایشگاه امسال حضور پررنگ دارند و امیدواریم این نمایشگاه بتواند جریان جدیدی در صنعت پلاستیک کشور ایجاد کند.

گفتنی است نمایشگاه امسال، تا هفتم مهرماه میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

روز نخست برگزاری نمایشگاه، به بازدید متخصصان و دانشجویان اختصاص یافته و از فردا، بازدید برای عموم آزاد است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *